Oferta pracy

Specjalista ds. Kompleksowej Realizacji Zamówień

Press Glass SAO firmie

  • Geodetów 4, Radomsko
    Radomsko, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Press Glass SA

Geodetów 4

Radomsko

Twój zakres obowiązków

  • analiza i weryfikacja zamówienia

  • wprowadzanie danych z zamówień do systemu

  • sprawdzanie i zatwierdzanie wprowadzonych do systemu dane

  • prowadzenie ustaleń z klientem w zakresie możliwości i terminu realizacji zamówienia

  • terminowe potwierdzanie zamówień produkcyjnych

  • przygotowywanie zamówienia według kolejności planu produkcyjnego

Nasze wymagania

  • studia wyższe - mile widziane techniczne

  • język angielski w stopniu komunikatywnym

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • chęć pracy w zespole

  • dokładność i dbałość o szczegóły

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia pracowniczego

  • prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę

  • system kafeteryjny MyBenefit

  • realny wpływ na organizację pracy poprzez możliwość udziału w wewnętrznych grupach projektowych

  • dostęp do biblioteki wiedzy biznesowej i branżowej

  • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • systemy premiowe

  • Pracownicze Plany Emerytalne

  • pożyczki na preferencyjnych warunkach

  • nastawienie na rozwój (szkolenia, rekrutacje wewnętrzne)

  • długotrwała współpraca

  • lektoraty języków obcych w godzinach pracy

  • konkursy dla dzieci pracowników

  • coroczne badanie satysfakcji z pracy

Wierzymy, że wszystko co robimy przyczynia się do rozwoju naszych pracowników i partnerów biznesowych. Budujemy organizację, której największą siłą są ludzie. Sposób w jaki działamy uczynił nas europejskim liderem w przetwarzaniu szkła dla budownictwa.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego My

  • prywatna firma z polskim kapitałem

  • działamy społecznie

  • dbamy o środowisko naturalne