Oferta pracy

Specjalista ds. Komputerowych Systemów Sterowania OT

PGE Energia Ciepła S.A.

  • Ciepłownicza 1, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Ciepłownicza 1

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją polityki i strategii zarządzania majątkiem w tym strategicznego planu zarządzania majątkiem i planu operacyjnego zarządzania majątkiem

  • Planowanie prac na majątku produkcyjnym (plan inwestycyjny CAPEX/OPEX)

  • Wsparcie departamentu rozwoju w planowaniu i realizacji projektów rozwojowych związanych m.in. z budową nowych mocy wytwórczych

  • Udział w przygotowaniu analiz techniczno–ekonomicznych dla nowych inwestycji rozwojowych m.in. koncepcji, studiów wykonalności (SW), Programów Funkcjonalno-Użytkowych (PFU) dla wybranych projektów rozwojowych oraz wsparcie w procesie zakupowym dla projektów rozwojowych

  • Standaryzacja metod pracy i dokumentacji w tym m.in. opracowanie standardów technicznych w zakresie dostaw, projektowania, utrzymania

  • Wsparcie techniczne procesów produkcyjnych i utrzymaniowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (komputerowe systemy sterowania, automatyka lub kierunek pokrewny)

  • 3 lata doświadczenia, z czego minimum 1 rok na stanowisku specjalisty lub inspektora nadzoru w obszarze utrzymania majątku

  • Znajomość procesu technologicznego wytwarzania energii elektrycznej i ciepła

  • Wiedza z zakresu automatyki przemysłowej oraz znajomość systemów klasy DCS i SCADA

  • Doświadczenia w pracy z jednym z systemów: ABB AC800, ABB Symphony+, Emerson DeltaV, Emerson Ovation, IASE MASTER, SIEMENS PCS7, SIEMENS SPPA T-3000

  • Znajomość procesu remontowego oraz inwestycyjnego

  • Wiedza z zakresu budowy, eksploatacji i utrzymania instalacji, maszyn i urządzeń

  • Znajomość przepisów branżowych w tym np. UDT

  • Świadectwo kwalifikacyjne „D” zgodnie z obszarem działania

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

  • Prywatną opieką medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny

  • Bogaty system kafeteryjny ZFŚS (dofinansowanie wakacji, żłobków i przedszkoli; karty Multisport)

  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (np. możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego)

  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • dodatkowy urlop

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej PGE SA, największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji.

Posiadamy ok. 25 proc. udziału w rynku ciepła z kogeneracji, 13 elektrociepłowni (o mocy cieplnej 6,5 GWt mocy elektrycznej 2,3 GWe) i sieci ciepłownicze o długości 640 km.

Produkujemy i dostarczamy ciepło dla dużych, polskich miast, wśród których znajdują się: Kraków, Gdańsk, Gdynia, Wrocław, Rzeszów, Lublin, Bydgoszcz i Kielce. Jesteśmy obecni także w Toruniu, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Zgierzu i Siechnicach.

Dajemy stabilne zatrudnienie ponad 3,5 tys. Pracownikom.

Przewiń do profilu firmy