Ta oferta pracy jest nieaktualna od 170 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Komunikacji B2B

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Lublin
    FUZERS TO LONT, ZAPALNIK
    Coś lub ktoś, kto daje iskrę do działania i pomaga spojrzeć na wyzwania z zupełniej nowej perspektywy. Nie jesteśmy zwykłą firmą konsultingową. Jesteśmy zespołem takich właśnie pozytywnych „zapalników”. Pokazujemy różne możliwości, kierunki i perspektywy. Miksujemy metody i narzędzia z różnych obszarów i dziedzin, aby jak najsprawniej pomóc w zrozumieniu perspektywy klientów. Dzięki temu wspieramy firmy w tworzeniu nowych lub usprawnianiu istniejących usług, procesów oraz związanych z nimi doświadczeń.

    Aktualnie do naszego biura w Lublinie, poszukujemy osoby chcącej rozwijać się w obszarze komunikacji B2B na stanowisko:
    Zakres obowiązków:
    • Współtworzenie, realizacja planów oraz mierzenie efektywności działań marketingowych;
    • Monitoring mediów z wykorzystaniem narzędzi online;
    • Realizacja kampanii promocyjnych online i offline;
    • Dbanie o spójność komunikacji FUZERS w różnych kanałach;
    • Budowanie wizerunku marki w określonych obszarach komunikacji;
    • Tworzenie treści i bieżące zarządzanie kanałami w mediach społecznościowych (m.in. FB, Instagram, LinkedIn, Youtube);
    • Podstawowe działania z obszaru PR (m.in. nawiązywanie kontaktów z mediami biznesowymi oraz organizatorami wydarzeń i konferencji branżowych).
    Wymagania:
    • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku + przykłady realizacji, kampanii, projektów etc. oraz ich efektów;
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2);
    • Zdolności copywriterskie – łatwość w pisaniu i redagowaniu tekstów;
    • Aktywność i swoboda w poruszaniu się w mediach społecznościowych;
    • Otwarta głowa i proponowanie rozwiązań, usprawnień etc. w obszarze naszej komunikacji;
    • Zainteresowanie komunikacją, PR trendami, technologią i narzędziami z tego obszaru.
    Ze swojej strony oferujemy m.in.:
    • Niezbędne narzędzia pracy (telefon i laptop, dostęp do potrzebnych programów i aplikacji);
    • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP);
    • Pracę w pełnym wymiarze godzin;
    • Klimatyczne biuro w centrum Lublina;
    • Możliwość rozwoju w ciekawym środowisku biznesowym;
    • Udział w konferencjach i szkoleniach i ciekawych wydarzeniach wspierających zdobywanie wiedzy w obszarze komunikacji i wsparcia biznesu;
    • Materiały wdrożeniowe z obszaru naszego działania;
    • Fajnych ludzi, którzy lubią swoją pracę i wyzwania jakie ona niesie;
    • Realne współtworzenie tego, co i jak robimy.
    Zainteresowany(a)?
    Wyślij nam swoje CV + linki do Twoich realizacji, kampanii, projektów oraz napisz dlaczego to właśnie z Tobą warto pracować.