Oferta pracy

Specjalista ds. komunikacji branżowej - obszar social media

ATLAS Sp. z o.o.O firmie

ATLAS Sp. z o.o.

Jana Kilińskiego 2

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie obszarem Social Media – facebook, youtube

  • odpowiedzialność za działania promocyjne i komunikacyjne w obszarze digital

  • przygotowywanie i redagowanie treści pod kątem SEO

  • planowanie i monitorowanie działań e-marketingowe dotyczących rozwoju obsługiwanych serwisów internetowych

  • współpraca z agencjami i domami mediowymi

  • uczestniczenie w tworzeniu innych projektów z zakresu komunikacji branżowej

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzeniu obszarem Social Media (min. 2 lata)

  • praktyczna znajomość narzędzi i kanałów SM

  • umiejętność tworzenia angażujących tekstów i krótkich form wypowiedzi

  • wykształcenie w zakresie marketingu/ komunikacji/ public relations

  • znajomość bieżących trendów w obszarze e-marketingu

  • kreatywność, otwartość i inicjatywa

  • dobra organizacja pracy i samodzielność

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowa o pracę

  • udział w wielu projektach marketingowych

  • praca u lidera

  • możliwość rozwoju pod okiem specjalistów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Dołącz do naszego zespołu

Jeśli chcesz mieć pracę, o której możesz powiedzieć że:

• Każdy dzień jest ciekawym wyzwaniem

• Jest wielozadaniowa i daje możliwości rozwoju

• Ważne są w niej Twoje pomysły i nieszablonowe rozwiązania

• Poznajesz tutaj kreatywnych i dynamicznych ludzi

• Doświadczasz nowych rzeczy i nie wpadasz w rutynę

a dodatkowo:

• Interesujesz się digital marketingiem i znasz najnowsze trendy w tym obszarze

• Charakteryzuje Cię kreatywność i otwartość umysłu

• Możesz pochwalić się doświadczeniem w obszarze nowych mediów

To jesteś osobą, której szukamy!