Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Komunikacji

Śnieżka SAO firmie

  • Brzeźnica (pow. dębicki)
    Brzeźnica (pow. dębicki), podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i realizowanie planów komunikacyjnych w zakresie komunikacji korporacyjnej, zgodnie z przyjętą strategią
  • Przygotowywanie materiałów wizerunkowych na temat Grupy i jej spółek (m.in.: materiały prasowe, prezentacje, filmy)
  • Współtworzenie raportów zintegrowanych i opracowywanie treści do sprawozdań okresowych Grupy
  • Planowanie i realizowanie zadań komunikacji korporacyjnej multikanałowo (m.in.: serwis www, social media, media wewnętrzne)
  • Realizowanie zadań działu w zakresie wewnętrznej polityki informacyjnej przez regularną współpracę z innymi działami firmy
  • Udział w tworzeniu wydarzeń dla uczestników rynku kapitałowego i dziennikarzy (np. konferencje wynikowe, media days)
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi przy realizacji planowanych działań komunikacyjnych (m.in.: briefowanie i koordynowanie pracy agencji)
  • Śledzenie i analizowanie monitoringu mediów oraz działań konkurencji i trendów rynkowych
  • Odkrywanie swoich pokładów kreatywności

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe oraz doświadczenie w realizacji zadań komunikacyjnych/PR
  • Znasz specyfikę komunikacji korporacyjnej i wiesz, jaką rolę odgrywa w budowaniu wizerunku firmy
  • Jesteś komunikatywny/a, a perfekcyjna polszczyzna – w mowie i na piśmie – to Twój znak rozpoznawczy
  • Potrafisz pisać ciekawe i inspirujące teksty, również w oparciu o twarde dane
  • Znasz podstawowe pojęcia z obszaru mediów, biznesu oraz nowych technologii
  • Swobodnie zarządzasz treściami w CMS
  • Znasz MS Office jak własną kieszeń, a wyszukiwanie i przetwarzanie danych nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Swobodnie komunikujesz się po angielsku
  • Analizujesz rynek i zauważasz to, co umyka innym
  • Poszukujesz twórczych rozwiązań i rekomendujesz działania w oparciu o nie
  • Zmiana Cię nie paraliżuje, lecz daje przestrzeń do nowych rozwiązań
  • Potrafisz efektywnie działać pod presją czasu, a multizadaniowość jest Twoim atrybutem
  • Ciągle podnosisz sobie poprzeczkę, by sięgać wyżej i wyżej
  • Wykazujesz się proaktywnością, a nowe zadania taktujesz jako wyzwania

To oferujemy

  • Umowę o pracę w miejscu pełnym pasji do barw
  • Wiedzę i doświadczenie – dostęp do warsztatów, zajęć językowych, szkoleń i narzędzi pomagających rozwijać Twoje kompetencje zawodowe
  • Udział w ciekawych, także międzynarodowych projektach
  • Konkurencyjne wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia i osiągnięć
  • Zielone światło na realizację własnych, kreatywnych pomysłów
  • Wpływ na podejmowane decyzje biznesowe – u nas każdy głos ma znaczenie!
  • Przyjazne miejsce pracy, gdzie cenimy otwartą komunikację
  • Elastyczny pakiet benefitów – możesz dopasować go do swoich potrzeb. Dzięki internetowej platformie masz dostęp do m.in. kart MultiSport, ofert kulturalnych, sklepów, wyjazdów indywidualnych. Jeśli masz fokus na zdrowie – mamy dla Ciebie również prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w biurze w Brzeźnicy, z opcją 1 dzień/tyg. home office
  • Dobry i szybki dojazd – nasze biuro mieści się niedaleko zjazdu z autostrady A4

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowy urlop

W Śnieżce od zawsze liczy się pasja do barw. Już od ponad 35 lat z entuzjazmem tworzymy kolory, które ubarwiają miliony domów i mieszkań w kilkudziesięciu krajach. Jak wygląda u nas praca na co dzień? Jest zespołowo, gwarno, dynamicznie. Nie lubimy barier

i stawiamy na otwartą komunikację. Nasze DNA to wartości organizacyjne, które wyznaczają nam kierunek działania i pomagają osiągać zamierzone cele.

Uwielbiamy rozwijać talenty, więc jeśli czujesz, że to może być Twoje miejsce, a nasze wartości są Twoimi wartościami - dołącz do nas!

Specjalista ds. Komunikacji, Brzeźnica (pow. dębicki)