Oferta pracy

Specjalista ds. komunikacji i content marketingu

Echo Investment S.A.

Grzybowska 58

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii marketingowej i PR skierowanej do klienta B2C w dziale mieszkaniowym, jej stały rozwój i dopasowanie do rynku mającej na celu wzrost rozpoznawalności marki i wsparcie celów biznesowych;

  • Przygotowanie materiałów komunikacyjnych skierowanych do różnych grup odbiorców

  • Wzmacnianie głosu oraz obecności firmy za pośrednictwem kanałów online i offline

  • Aktywne wpływanie na widoczność stron, podstron i produktów w wyszukiwarce - tworzenie przemyślanych, merytorycznych treści według zasad SEO

  • Redagowanie komunikatów prasowych, artykułów promocyjnych, tekstów na bloga, na strony www projektów oraz media społecznościowe;

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z portalami internetowymi, mediami branżowymi oraz lokalnymi;

  • Inicjowanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży produktów poprzez kreatywne przygotowanie contentu;

  • Koordynowanie współpracy z zewnętrznymi agencjami PR;

  • Monitowanie i analiza działań konkurencji oraz mediów internetowych i prasowych;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe

  • „Lekkie pióro” - m.in. umiejętność przygotowania artykułów, notek prasowych i newsletterów

  • Kreatywność i samodzielności w tworzeniu komunikacji;

  • Umiejętność pisania tekstów według zasad SEO

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, nastawienie na współpracę i wymianę wiedzy;

  • Otwartość w zakresie poszukiwania nowych rozwiązań i dzielenia się z innymi wiedzą w tym zakresie;

  • Umiejętność podejmowania decyzji i gotowość do samodzielnego działania;

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość Google Analitics i Wordpress

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

To oferujemy

  • Dużo samodzielności i przestrzeni na Twoją kreatywność

  • Sporo wyzwań, ale pracujemy razem, więc zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie

  • Pracę u jednego z największych deweloperów na polskim rynku

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Opiekę medyczną (Lux Med.)

  • Kafeterię benefitów, a w niej m. in. dofinansowanie do pakietów sportowych, vouchery, bilety do kina i wiele innych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

Echo Investment jest deweloperem, budującym w głównych sektorach rynku nieruchomości. Nasze projekty, to miastotwórcze inwestycje, które łączą w sobie wiele funkcji i wnikają w tkankę miasta, tworząc mieszkańcom przestrzeń do życia, pracy i spędzania wolnego czasu.

Przewiń do profilu firmy