Oferta pracy

Specjalista ds. Komunikacji i Employer Brandingu

PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.

  • Celna 5, Nowy Tomyśl
    Nowy Tomyśl, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Celna 5

Nowy Tomyśl

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów komunikacji wewnętrznej wspierających cele biznesowe firmy.

  • Przygotowywanie tekstów, wywiadów i materiałów informacyjnych do wewnętrznych kanałów komunikacji.

  • Rozwijanie narzędzi komunikacji wewnętrznej (Intranet, gazeta firmowa, biuletyny, broszury, aplikacja mobilna).

  • Budowanie wizerunku marki pracodawcy i prowadzenie kampanii promocyjnych.

  • Wsparcie Działu Rekrutacji w prowadzonych projektach pozyskiwania kandydatów.

  • Tworzenie contentu na kanały Social Media (Facebook, LinkedIn).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze komunikacji wewnętrznej i employer brandingu.

  • Lubisz pisać i tworzyć wartościowe treści do różnych odbiorców.

  • Tworzenie contentu na social media to dla Ciebie przyjemność.

  • Doskonale odnajdujesz się w Canvie, masz zmysł estetyczny i dbasz o szczegóły.

  • Bardzo dobrze organizujesz swoją pracę, a terminowość to Twoja mocna strona.

  • Wiesz jak prowadzić projekty, które zaangażują zespół.

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w innowacyjnym zakładzie produkcyjnym

  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji

  • Udział w ciekawych projektach

  • Możliwości rozwoju i szeroka oferta szkoleniowa

  • Dodatek za dojazd do pracy powyżej 30 km od PxCW

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowy urlop

  • nagroda roczna

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Kontakt z wybranymi kandydatami

3

Spotkanie rekrutacyjne

4

Informacje zwrotne

Pozycję lidera osiągamy dzięki innowacyjnemu i nowoczesnemu działaniu, poszanowaniu środowiska naturalnego oraz realizacji zasady, iż najważniejszym dobrem firmy są ludzie.

Dbając o bezpieczne warunki pracy, firma daje swoim pracownikom szansę na rozwój i zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

Przewiń do profilu firmy