Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. komunikacji i marketingu

NAREE sp. z o.o.O firmie

NAREE sp. z o.o.

Tadeusza Połomskiego 4

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie oraz wdrażanie strategii marketingowo komunikacyjnej marki,

  • tworzenie spójnego języka komunikacji we wszystkich kanałach (Instagram, Facebook, strona www);

  • koordynowanie działań związanych z kampaniami płatnymi

  • analiza trendów i wdrażanie ich do strategii;

  • poszukiwanie nowych form promocji marki;

  • optymalizacja komunikatów oraz treści pod kątem wyszukiwarki na stronie internetowej;

  • nawiązywanie i przeprowadzanie współprac z influencerami;

  • kontrola aktywności w sieci związanej z firmą.

Nasze wymagania

  • min. dwa lata doświadczenia na stanowisku specjalisty;

  • doświadczenie w tworzeniu oraz realizacji strategii marketingowych;

  • biegła znajomość mediów społecznościowych (Facebook, Instagram);

  • lekkie pióro i kreatywność;

  • umiejętność tworzenia lejka sprzedażowego;

  • znajomość zagadnień związanych z komunikacją oraz budowaniem świadomości marki;

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub współpracę B2B;

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań (laptop, telefon);

  • szkolenia z zakresu marketingu oraz komunikacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Naree Sp. z o.o., to polska marka odzieżowa, założona przez kobietę - dla Kobiet. Cechuje się niebanalnym wzornictwem, ponadczasowymi krojami i niewymuszonym stylem, który idealnie pozwala połączyć luz, elegancję i kobiecość w jednym.

Przewiń do profilu firmy