Oferta pracy

Specjalista ds. komunikacji i marketingu

MOTA-ENGIL CENTRAL EUROPE S.A.

Opolska 110

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie materiałów korporacyjnych takich jak: katalogi, broszury, prezentacje,

  • tworzenie treści do komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej: informacje prasowe, komunikaty, newslettery, posty,

  • obsługa mediów społecznościowych firmy, strony www oraz Intranetu,

  • przygotowywanie i realizacja wewnętrznych akcji dla pracowników i działań CSR,

  • dbanie o materiały marketingowe na realizowanych budowach,

  • współpraca ze wspierającymi agencjami graficznymi, twórcami materiałów foto i video oraz dostawcami.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w zakresie PR lub marketingu,

  • umiejętność pisania tekstów/artykułów, tzw. lekkie pióro i zmysł estetyczny,

  • doświadczenie w zakresie zarządzania mediami społecznościowymi firmy, stroną www lub Intranetem,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • samodzielność w prowadzeniu projektów, własna inicjatywa, zdolności organizacyjne i dynamizm w działaniu,

  • pozytywne nastawienie i umiejętność budowania relacji zarówno wewnątrz firmy, jak i z odbiorcami zewnętrznymi,

  • mile widziana obsługa programów graficznych i przygotowywania prezentacji (Power Point).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie (na podstawie umowy o pracę),

  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie, zajęcia językowe).

  • elastyczny czas pracy,

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • karta Multisport

Mota-Engil Central Europe jest jedną z największych rodzimych firm budowlanych w Polsce. Spółka powstała z połączenia dwóch polskich przedsiębiorstw: Krakowskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych S.A. (KPRD) oraz Przedsiębiorstwa Budowy Mostów w Lubartowie Sp. z o.o. (PBM), obecnych na lokalnym rynku już od 1949 roku.

Dziś Mota-Engil Central Europe to silna firma budowlana specjalizująca się jednocześnie w budownictwie drogowo-mostowym, kubaturowym, kolejowym, elektroenergetycznym oraz real estate. Firma posiada także kopalnię w Górce Sobockiej, gdzie zajmuje się wydobyciem oraz sprzedażą wysokiej jakości kruszyw.

Przewiń do profilu firmy

Opis oferty

Do naszego Działu Komunikacji, realizującego działania z zakresu marketingu oraz PR, poszukujemy Specjalisty ds. komunikacji i marketingu do samodzielnego prowadzenia projektów komunikacyjnych.