Oferta pracy

Specjalista ds. komunikacji i marketingu

BAYWA R.E. SOLAR ENERGY SYSTEMS GMBHO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

BayWa r.e. to międzynarodowa firma z 25-letnim doświadczeniem w energetyce odnawialnej, która posiada przedstawicielstwa w ponad 12 krajach. W Polsce BayWa r.e. obecna jest w segmencie dużych przemysłowych projektów fotowoltaicznych oraz jako dystrybutor i integrator sprzętu fotowoltaicznego - modułów PV, falowników, systemu montażowego oraz magazynów energii. To dystrybutor wiodących marek i sprawdzony partner przy realizacji zarówno małych inwestycji, jak i projektów wielkoskalowych. To stabilna firma, którą wyróżnia wyjątkowo szeroki i sprawdzony asortyment. Firma znana w Europie jest z wysokiej jakości oferowanych produktów i rzetelnej obsługi. To także bardzo stabilne miejsce pracy.

Fotowoltaika

Numer ref.: Zabierzów k.Krakowa

Podstawowe zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

  • Przygotowanie i realizacja planów kampanii marketingowych wraz z planami komunikacji
  • Opracowywanie treści materiałów publikowanych w Internecie oraz wysyłanych partnerom i klientom B2B
  • Przygotowywanie treści i prowadzenie kont społecznościowych (Facebook, LinkedIn)
  • Planowanie, prowadzenie i optymalizowanie kampanii Google AdWords, Facebook Ads
  • Zarządzanie i kontrola treści na stronie www oraz platformie zakupowej B2B
  • Prowadzenie aktywnej komunikacji z zespołem sprzedażowym
  • Współpraca z agencjami reklamowymi i wewnętrznym działem Central Marketing w Niemczech (j. angielski)
  • Praca z programami graficznymi i edytorami wideo (pakiet Adobe Creative Cloud)
  • Administrowanie budżetem działań marketingowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Co najmniej 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku i znajomości zagadnień marketingu on-line.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (na poziomie C1). To bardzo ważne kryterium
  • Mile widziane doświadczenie w agencji reklamowej
  • Doświadczenia w obsłudze i zaawansowana znajomość narzędzi Google AdWords, Google Analytics
  • Doświadczenia w prowadzeniu kont społecznościowych (Facebook, LinkedIn)
  • Podstawowej znajomości Adobe Indesign, Photoshop oraz Premiere Pro
  • Pasji i swobody przy tworzeniu treści
  • Inicjatywy i samodzielności w działaniu
  • Preferowane wykształcenie kierunkowe

Zatrudnionej osobie oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Stacjonarną pracę w biurze z możliwością łączenia pracy z domu. - Konieczność podróżowania ograniczona jest do niezbędnego minimum.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Nowoczesne narzędzia oraz środowisko pracy.
  • Pracę w niewielkim zespole sprzedaży przy realizowaniu dostaw technologii w energetyce odnawialnej.
  • Praca w godzinach 8:00-16:00.
  • Miejsce pracy – nowoczesne biuro w Zabierzowie, k.Krakowa.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy