Ta oferta pracy jest nieaktualna od 56 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Komunikacji i Marketingu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy to największa niezależna polska firma doradztwa podatkowego. Od 2004 roku stale powiększamy zespół doradców z doświadczeniem zdobytym zarówno w uznanych firmach doradczych jak i największych przedsiębiorstwach na polskim rynku. Wśród naszych Klientów są czołowe koncerny międzynarodowe oraz największe polskie spółki ze wszystkich sektorów gospodarki.

    Do naszego zespołu poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • Realizowanie projektów z obszaru komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej oraz marketingu,
    • Koordynowanie działań z zakresu employer brandingu skierowanych na zewnątrz i do wewnątrz organizacji,
    • Samodzielne realizowanie projektów budujących wizerunek firmy,
    • Współpraca z wybranymi partnerami zewnętrznymi i organizacjami studenckimi,
    • Współorganizowanie imprez dla pracowników, wydarzeń z udziałem MDDP oraz uczestnictwo w wydarzeniach studenckich,
    • Dbanie o komunikację wewnętrzną w firmie,
    • Obsługa kanałów social media,
    • Tworzenie nowych procesów i optymalizacji dotychczasowych działań,
    • Wsparcie PR & Marketing Managera w bieżących projektach.

    Nasze wymagania:

    • 2- 3 lata doświadczenia w obszarze komunikacji i marketingu,
    • Znakomita umiejętność posługiwania się językiem polskim w mowie i piśmie – tzw. „lekkie pióro”,
    • Podstawowa znajomość prostych programów graficznych (np. Canva, GIMP),
    • Bardzo dobra znajomość programów pakietu Office,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • Proaktywna postawa i kreatywność,
    • Dokładność i rzetelność w realizacji zadań,
    • Terminowość i nastawienie na cel,
    • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
    • Doświadczenie w realizacji kilku projektów równolegle,
    • Samodzielność i chęć podejmowania nowych zadań.

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o wysokiej pozycji rynkowej, od lat zajmującej w rankingach firm doradztwa podatkowego pierwsze miejsce po tzw. wielkiej czwórce,
    • Możliwość aktywnego udziału w strategicznych działaniach organizacji,
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Elastyczny czas pracy,
    • Pakiet benefitów pozapłacowych – prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, owoce w biurze,
    • Miłą atmosferę pracy – możliwość uczestniczenia w drużynie biegowej, imprezach integracyjnych oraz szkoleniach,
    • Bardzo atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy.

    Osoby zainteresowane aplikacją na to stanowisko prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego:

    Poznaj nas bliżej:

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

    W procesie rekrutacji postępujemy zgodnie z przepisami prawa, dlatego prosimy o przekazywanie danych
    w zakresie określonym w art. 22.1, par. 1. Kodeksu Pracy. Jeśli chcieliby Państwo podać nam dodatkowe informacje na swój temat, bardzo prosimy o zamieszczenie w swoim zgłoszeniu dodatkowej wyraźnej zgody, zgodnie z poniższym wzorem:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka doradztwa podatkowego Sp. z o.o., a także podmioty z grupy: MDDP sp. z o.o. Finanse i Księgowość sp. k.; MDDP Olkiewicz i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp. k.; MDDP Sp. z o.o. Akademia Biznesu sp. k.; MDDP Sp. z o.o.”