Specjalista ds. Komunikacji i Obsługi Klienta - Community Associate

IWG MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Recepcji biur serwisowanych oraz co-workingu

  • Budowanie relacji z klientami

  • Współpraca z innymi działami w tym z działem sprzedaży

  • Obsługa poczty i przesyłek oraz odbieranie telefonów

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów

  • Przyjmowanie gości

  • Przygotowanie i rezerwacja sal konferencyjnych

  • Obsługa sprzętu biurowego (skaner, drukarka, itp)

  • Dbanie o wizerunek recepcji oraz standardy biura (w tym nienaganny wygląd sal konferencyjnych)

  • Organizowanie eventów dla klientów

  • Zaopatrywanie firmy w materiały biurowe itp.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (warunek konieczny)

  • Praktyczna znajomość obsługi komputera

  • Znajomość z pakietu MS Office i innych podstawowych pakietów IT

  • Wysoka kultura osobista i dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność i otwartość

  • Samodzielność i pro aktywność w rozwiązywaniu sytuacji problemowych.

  • Pozytywne, entuzjastyczne nastawienie.

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, nowoczesnej i rozwijającej się firmie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • Opiekę medyczną

  • Szkolenia i możliwości rozwoju.

IWG MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy firmą dostarczającą usługi biur serwisowanych na całym Świecie. Pod naszą banderą działają dwie marki w Polsce Regus i Spaces.

Naszą misją jest zapewnienie firmom możliwości wyboru, elastyczności i dostępu do dynamicznie rozwijającej się społeczności. Tworzymy jasne i inspirujące przestrzenie do pracy, które można dostosować do indywidualnych potrzeb w spójnym, profesjonalnym otoczeniu biznesowym.

Nasze powierzchnie biurowe, przestrzenie coworkingowe, salony biznesowe i sale konferencyjne są w pełni wyposażone. Doświadczone i przyjazne zespoły służą pomocą przy dopracowywaniu szczegółów i wyborze usług, dzięki czemu można w pełni skupić się na wydajnej pracy.

Przewiń do profilu firmy