Oferta pracy

Specjalista ds. Komunikacji i PR

SKLEPY KOMFORT S.A.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych kontaktów, utrzymywanie relacji z dziennikarzami - media relations

  • planowanie, realizacja i rozwijanie komunikacji w Social Media (Facebook, Instagram, docelowo Tik Tok) według założonej strategii marketingowej

  • realizacja oraz nadzór nad komunikacją w obszarze ATL i BTL zgodnie ze strategią

  • współpraca z Influencerami, agencją social media, domem mediowym

  • współtworzenie i realizacja projektów w obszarach digital

  • analiza i monitoring nowych trendów rynkowych

  • redagowanie informacji prasowych i produktowych, treści na kanały społecznościowe, „copywriting reklamowy”

  • udział w eventach firmowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w formułowaniu pisemnych wypowiedzi na różne media społecznościowe

  • znajomość Social Media

  • wiedza z zakresu kreacji i mediów digital

  • umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie

  • analityczne myślenie i wyciąganie wniosków

  • czynne prawo jazdy kat. B - gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane

  • znajomość branży – kategoria DIY, wnętrzarska

  • ukończone studia na kierunku marketing, zarządzanie, public relations

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

  • darmowy dostęp do ebooków i audiobooków

  • karta sportowa

  • udział w eventach

  • prezenty świąteczne

  • zaplanowany proces wdrożenia do organizacji

  • dostęp do platformy językowej

Komfort to najszybciej rozwijająca się firma w branży wykończenia i dekoracji wnętrz w Polsce i jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Zarządzamy siecią 160 sklepów oraz kanałami E-Commerce (www, Contact Center, market place), których rozwój jest jednym z naszych najważniejszych celów strategicznych. Realizujemy ten cel z dużym sukcesem, wdrażając innowacyjny i unikalny na skalę europejską model biznesowy. Udaje nam się to osiągać dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii oraz zaangażowaniu fenomenalnego zespołu, który wspólnie tworzymy.

Przewiń do profilu firmy