Oferta pracy

Specjalista ds. komunikacji i PR

Osadkowski SAO firmie

  • Krzywoustego 31A, Oleśnica
    Oleśnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Osadkowski SA

Krzywoustego 31A

Oleśnica

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie mediaplanów oraz realizacja kampanii w mediach tradycyjnych i on-line

  • Opracowanie materiałów informacyjnych, reklamowych, prezentacji multimedialnych

  • Copywriting (tworzenie tekstów reklamowych, artykułów, opisów, itp.)

  • Tworzenie treści i zarządzanie kanałami social media

  • Pozycjonowanie i zarządzanie stroną internetową

  • Media relations

  • Planowanie oraz realizacja działań public relations i CSR

  • Współpraca z partnerami biznesowymi (wewnętrznymi i zewnętrznymi) w zakresie działań komunikacyjnych i wizerunkowych

  • Tworzenie analiz, raportów

  • Monitoring konkurencji

Nasze wymagania

  • Preferowane wyższe wykształcenie (komunikacja, PR, dziennikarstwo, marketing)

  • Znajomość zagadnień z zakresu komunikacji marketingowej i on-line marketingu

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – powyżej 2 lat

  • Znajomość środowiska internetu, SEO, narzędzi – WordPress, Google Ads, Google Analytics, Facebook Ads, systemy mass mailingowe itp.

  • Praktyczna znajomość podstaw obsługi programów graficznych

  • Wysoko rozwinięte zdolności językowe i interpersonalne, komunikatywność, umiejętność redagowania tekstów – tzw. „lekkie pióro”

  • Zaangażowanie oraz kreatywność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego przyswajania wiedzy

  • Samodzielność oraz umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy

  • Umiejętność współpracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość branży rolniczej

  • Umiejętność zarządzania budżetem projektowym

  • Obsługa zaawansowanych programów graficznych (np. Adobe Photoshop)

  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca komunikację i tłumaczenie prostych tekstów

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Atrakcyjny pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna, karta Multisport

  • Zatrudnienie w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Pracę w prężnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą

  • Szkolenia specjalistyczne oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy

  • Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły

  • Dodatkowy urlop urodzinowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Firma Osadkowski, łącząc tradycję z nowoczesnością, od wielu lat kształtuje rynek środków do produkcji rolnej. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami dając naszym klientom nowoczesne i skuteczne rozwiązania. Silna pozycja na rynku oznacza stabilność i wiarygodność tak bardzo potrzebną naszym klientom i pracownikom. Ponad 400 pracowników Osadkowski tworzy najlepszy serwis dla klientów w wielu lokalizacjach całej Polski. Wśród naszych pracowników wyzwalamy i promujemy inicjatywę, przedsiębiorczość oraz kompetencje i wiedzę, by mogli rozwijać się razem z organizacją. Tak tworzymy ROLNICTWO W WERSJI PRO!

Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz na stronie http://osadkowski.pl/ i w zakładce https://osadkowski.pl/pl/kariera/oferty-pracy/

Zatrudniamy pasjonatów rolnictwa, praktyków, którzy chcą mieć wpływ na to jak jest postrzegane nowoczesne rolnictwo. Szukamy osób, które przede wszystkim chcą poszerzać swoją wiedzę, uczyć się wraz z nami, wzmacniać pozycję eksperta.

Poszukujemy kandydatów w związku z dynamicznym rozwojem, potrzebą dotarcia do nowych rynków oraz uruchamianiem nowych projektów.

Przewiń do profilu firmy