Oferta pracy

Specjalista ds. komunikacji i PR

Zott Polska Sp. z o.o.

  • Chłodnicza 6, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Chłodnicza 6

Opole

Twój zakres obowiązków

  • monitoring mediów

  • prowadzenie, redakcja i aktualizacja treści na stronach WWW

  • media relations

  • działania wzmacniające wizerunek Zott Polska (patronaty, eventy, sponsoring)

  • koordynacja wydania biuletynu wewnętrznego

  • wielokanałowa komunikacja z pracownikami

  • opieka nad wielopłaszczyznową wizualizacją firmy

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • doświadczenie min. 3 lata

  • biegła znajomość i bogate doświadczenie w pracy z kanałami social media

  • podstawowa znajomość programów graficznych, platform publikacji i narzędzi pozycjonowania

  • doświadczenie w planowaniu i organizacji eventów

  • umiejętność realizacji wielu projektów jednocześnie

  • kreatywność, samodzielność i inicjatywa

  • samodyscyplina, terminowość i umiejętność ustalania priorytetów zadań

To oferujemy

  • uczestnictwo we wspieraniu silnej marki

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiety: medyczny, sportowy, socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Zott Polska Sp. z o.o. posiada długoletnie doświadczenie w produkcji artykułów mleczarskich i zaliczana jest do liderów rynkowych w swojej branży. Nasze markowe produkty cieszą się niezmiennie dużym zaufaniem handlowców i konsumentów. Nowoczesny zakład produkcyjny, wysoko wykwalifikowana kadra pracowników oraz stosowane systemy zarządzania jakością są gwarancją naszego sukcesu. Jako odpowiedzialny i solidny pracodawca zapewniamy naszym pracownikom bardzo dobre warunki pracy oraz szereg dodatkowych świadczeń.

Przewiń do profilu firmy