Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. komunikacji i projektów marketingowych

VACO RETAIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Dąbrowskiego 44, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

VACO RETAIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dąbrowskiego 44

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie materiałów marketingowych, PR-owych, budujących wizerunek,

  • Tworzenie publikacji zarówno na rynek krajowy jak i zagraniczny,

  • Koordynowanie sesji zdjęciowych produktowych – zgodnie z przyjętymi wytycznymi,

  • Ścisła współpraca z zespołem marketingu, e-commerce oraz działem handlowym firmy,

  • Budowanie contentu wspierającego cele sprzedażowe i employer brandingowe firmy,

  • Analiza statystyk, cykliczne raportowanie efektywności podejmowanych działań i proponowanie stałych usprawnień,

  • Współpraca w rozbudowie szerokości asortymentu w obecnych liniach produktowych

  • Kreowanie aktywności marketingowo-promocyjnych dla działu handlowego

Nasze wymagania

  • Posiadasz co najmniej trzyletnie doświadczenie w marketingu produktowym,

  • Z duża swobodą tworzysz treści („lekkie pióro”) i poruszasz się w social mediach,

  • Masz głowę pełną pomysłów oraz chęć do realizacji ich w ramach naszej marki,

  • Potrafisz być szalony, a do tego umiesz przekonać innych do swoich zwariowanych pomysłów,

  • Łatwo zjednujesz sobie ludzi, potrafisz inspirować innych do twórczego działania,

  • Znasz bardzo dobrze pakiet MS Office (Excel, Word, Power Point), a tworzenie prezentacji multimedialnych sprawia Ci niebywałą przyjemność,

  • Komunikacja w języka angielskim nie sprawia Ci trudności,

  • Wykazujesz inicjatywę, charakteryzuję Cię proaktywność i pasja w codziennej pracy,

  • Jesteś nastawiony na realizację celów oraz cechuje Cię silna motywacja do pracy.

To oferujemy

  • Bezpieczną i stabilną, zwłaszcza w kontekście obecnych czasów, branżę,

  • Szybką ścieżkę decyzyjną, ponieważ ufamy sobie wzajemnie,

  • Dużą porcję wiedzy o nas i naszych produktach– na początku drogi skupimy się na szkoleniach i długich rozmowach wdrażających Cię w firmę i obowiązki,

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych: opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową, dofinansowanie z ZFŚS,

  • Bardzo dobrą, daleką od korporacyjnej atmosferę pracy,

  • Ambitną i pełną wyzwań pracę nastawioną na ciągły rozwój osobisty,

  • Realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów – Twój głos ma dla nas znaczenie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się marek w swojej branży w Polsce. Zdobyliśmy wiele nagród za innowacyjne produkty. Naszą ofertę z dumą prezentujemy we wszystkich największych sieciach handlowych. Nasz zespół to ludzie zaangażowani w życie firmy, każda z osób jest częścią spójnej całości. Zależy nam na rozwoju pracowników, bo wierzymy że spełniony zespół to gwarancja sukcesu.

Przewiń do profilu firmy

Brzmi interesująco? ZAPRASZAMY NA POKŁAD!!!

Pracujemy zespołowo – wzajemnie się wspieramy i inspirujemy.

Jeżeli dla Ciebie również jest to ważne, to aplikuj do nas.