Oferta pracy

Specjalista ds. komunikacji i social mediów

DB Port Szczecin Sp. z o.o.O firmie

DB Port Szczecin Sp. z o.o.

Bytomska 14

Szczecin

Napędzaj z nami motor gospodarki, dostarczając usługi wysokiej jakości. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w międzynarodowej firmie, należącej do grupy DB. Czerp korzyści z tego, że DB Port Szczecin zadba o Ciebie.

DB Port Szczecin oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Szczecinie.

Co Ci możemy zaoferować?

  • Długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia w firmie o wieloletniej tradycji
  • możliwość rozwoju zawodowego wraz ze zdobyciem potrzebnych uprawnień do pracy
  • regulacja wynagrodzenia co roku
  • pakiet
    medyczny
  • imprezy integracyjne, imprezy rodzinne

Jakie będą Twoje obowiązki m.in:

  • Tworzenie contentu (np. prezentacje, hasła reklamowe, teksty itp);
  • Przygotowywanie i aktualizacja materiałów promocyjnych i komunikacyjnych spółki zgodnie z wymogami brandingowymi;
  • Zarządzanie treścią w Social Media, prowadzenie działań i budowanie zaangażowania na portalach społecznościowych;
  • Bieżący pomiar i analiza skuteczności prowadzonych działań w SM oraz raportowanie wskaźników
  • Przygotowywanie materiałów na targi, konferencje, wydarzenia;
  • Zarządzanie treścią i aktualizacja strony internetowej;

Czego od Ciebie wymagamy?

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w tworzeniu contentu;
  • Doświadczenie w prowadzeniu profili biznesowych w social mediach
  • umiejętność tworzenia grafik i obróbki graficznej (wizualizacje, plakaty, filmiki, obróbka i robienie zdjęć- doświadczenie we współpracy ze studiami/agencjami graficznymi);
  • Dyspozycyjność
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Praktyczna znajomość narzędzi komunikacyjnych;
  • Komunikatywność;

Zainteresowała Cię nasza oferta? Nie zwlekaj! Przyślij nam swoje zgłoszenie (CV) w języku polskim oraz angielskim z podaniem nazwy stanowiska w tytule za pomocą przycisku APLIKUJ bądź dostarcz do Sekretariatu Zarządu (dział HR)

Prosimy o dopisanie jednej z poniższych klauzul zgód na przetwarzanie danych zgodnie z Państwa wyborem.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji (aktualny oraz przyszłe procesy rekrutacyjne)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych - DB Port Szczecin Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 70-603 Szczecin, ul. Bytomska 14 moich danych osobowych w zakresie nieobjętym wyliczeniem wynikającym z art. 221 § 1 KP, zawartych w wypełnionym formularzu rekrutacyjnym oraz CV, liście motywacyjnym oraz we wszelkich innych dołączonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, jak również danych osobowych udostępnionych w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających, w celu uczestniczenia w aktualnym i dalszych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez DB Port Szczecin Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 70-603 Szczecin, ul. Bytomska 14 w okresie 2 lat od momentu przesłania dokumentów aplikacyjnych.
Mam świadomość możliwości wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie. Jednocześnie jestem świadom/świadoma, iż wycofanie zgody spowoduje brak możliwości uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji (aktualny proces rekrutacyjny)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych - DB Port Szczecin Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 70-603 Szczecin, ul. Bytomska 14 moich danych osobowych w zakresie nieobjętym wyliczeniem wynikającym z art. 221 § 1 KP, zawartych w wypełnionym formularzu rekrutacyjnym oraz CV, liście motywacyjnym oraz we wszelkich innych dołączonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, jak również danych osobowych udostępnionych w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających, w celu uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym na niniejsze stanowisko prowadzonej przez DB Port Szczecin Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 70-603 Szczecin, ul. Bytomska 14.
Mam świadomość możliwości wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie. Jednocześnie jestem świadom/świadoma, iż wycofanie zgody spowoduje brak możliwości uczestniczenia w prowadzonej procedurze rekrutacyjnej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy