Ta oferta pracy jest nieaktualna od 71 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Komunikacji i Wizerunku

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kim jesteśmy?

    Jesteśmy częścią grupy Property Group Poland – lidera nowoczesnych rozwiązań na rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Polsce. Zaczęliśmy w Krakowie i sukcesywnie zdobywamy kolejne miasta: Wrocław, Gliwice, Warszawę – gdzie ponad 90 naszych agentów z powodzeniem oferuje zachodnie standardy polskim odbiorcom. A wkrótce będzie nas dwukrotnie więcej. Robimy to, by wprowadzić nową jakość i przywrócić prestiż zawodowi pośrednika w obrocie nieruchomościami.

    Jak pracujemy?

    Na 200% normy. Odciskamy na branży swoje piętno, realizując wizję i tworząc korzyści dla klientów.

    Zmieniamy polski rynek nieruchomości na lepsze!

    Oczekujemy od Ciebie:

    • świadomości roli jaką odgrywa komunikacja
    • poczucia odpowiedzialności za długofalowy rozwój firmy
    • samodzielności i inicjatywy
    • wnikliwości, gotowości do kwestionowania gotowych i proponowania najlepszych rozwiązań
    • bardzo dobrej znajomości praktycznej języka angielskiego
    • umiejętności robienia zdjęć
    • swobody w wystąpieniach publicznych
    • rozwiniętego poczucia estetyki
    • przynajmniej podstawowej znajomości programów graficznych

    • umiejętności przygotowania treści marketingowych
    • praktycznej znajomości zagadnień content marketingu
    • znajomości popularnych systemów CMS pod kątem administracji i zarządzania treścią (Wordpress)
    • umiejętności przygotowywania i prowadzenia kampanii AdWords
    • wiedzy o aktualnych trendach w e- marketingu i e-commerce,
    • praktycznej znajomości narzędzi i wiedzy na temat aktualnych trendów w obszarze PR i marketingu online
    • swobodnego posługiwania się słowem pisanym,
    • out of the box thinking i zaangażowania w realizację projektów,
    • statusu studenta lub gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej.

    Jeśli jesteś...

    komunikatywny
    kreatywny
    zdeterminowany
    przebojowy

    zorganizowany
    pełen energi
    oryginalny
    optymistą

    ...to właśnie Ciebie szukamy!

    W Nowodworski Estates będziesz:

    • Współtworzyć założenia strategii marketingowej i wizerunkowej marek wchodzących w skład grupy,
    • Planować, organizować i realizować kampanie marketingowe i wizerunkowe,
    • Monitorować i analizować dane rynkowe i efekty przeprowadzanych kampanii,
    • Prowadzić badania satysfakcji, jakości obsługi klienta itp.,
    • Śledzić bieżące trendy i nowinki w online marketingu,
    • Poszukiwać nowych kanałów dotarcia do potencjalnych klientów,
    • Współpracować z zewnętrznymi partnerami w obszarze marketingu i PR,
    • Stale monitorować media pod kątem wizerunku marek grupy,
    • Tworzyć unikalne treści na potrzeby materiałów marketingowych i reklam, www, newsletterów, blogów i social media,
    • Zarządzać kampaniami AdWords i remarketingowymi,
    • Proponować i prowadzić działania zwiększające rozpoznawalność marek grupy,
    • Prowadzić firmowe profile w mediach społecznościowych,
    • Nawiązywać i rozwijać współpracę z mediami,
    • Generować insighty konsumenckie,
    • Pisać artykuły eksperckie do prasy lokalnej i ogólnopolskiej.

    Oferujemy:

    atrakcyjne wynagrodzenie
    profesjonalny sprzęt do pracy
    komfortowe i nowoczesne biuro
    wsparcie
    dynamicznego,
    zgranego zespołu

    wolną rękę
    w realizacji
    pomysłów
    szansę na rozwój w ciekawej branży
    dostęp do biblioteki firmowej
    prywatną
    opiekę medyczną

    wyjazdy
    integracyjne
    silną markę
    angażujące zadania
    pole do popisu!

    ZOBACZ JAK WYGLĄDA DZIEŃ AGENTA NIERUCHOMOŚCI NOWODWORSKI ESTATES
    Nasi klienci:
    Co o nas mówią nasi współpracownicy:

    "W swojej pracy poznaję fantastycznych, pełnych pasji ludzi."

    Paulina Brągiel

    "Świetny zespół profesjonalistów
    z odpowiednim nastawieniem do życia i rozwoju swojej kariery."

    Izabela Kołodziejczyk

    "Nie ma sytuacji bez wyjścia -
    nauczyłem się, że mogę polegać na całej drużynie."

    Damian Wojtas

    "Każdego dnia mam inny zawód - jestem sprzedawcą, psychologiem, prawnikiem i architektem."

    Radosław Góral