Oferta pracy

Specjalista ds. Komunikacji i Wizerunku

Grupa ENERIS

  • Piła

    Piła, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Centralnym Działem Komunikacji w zakresie komunikacji korporacyjnej

  • Projektowanie i realizacja kampanii CSR oraz projektów edukacyjnych

  • Współpraca z lokalnymi społecznościami, placówkami edukacyjnymi, organizacjami pozarządowymi

  • Planowanie, redagowanie i dystrybucja komunikatów prasowych

  • Utrzymywanie relacji z mediami oraz lokalnymi liderami opinii

  • Obsługa kanałów Social Media

  • Wsparcie w zakresie komunikacji wewnętrznej i employer brandingu

  • Nadzór nad spójną identyfikacją wizualną oddziału

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w realizacji projektów edukacyjnych

  • Doświadczenie w obsłudze narzędzi do komunikacji i PR w tym obsługi kanałów SM

  • Łatwość pisania tekstów (tzw. 'lekkie pióro')

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, inicjatywa oraz kreatywność

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz współpracy w zespole

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (tj. przy realizacji projektów CSR, PR i medialnych)

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: socjologia, dziennikarstwo, komunikacja społeczna, marketing, dziennikarstwo, politologia)

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w największej polskiej firmie z branży ochrony środowiska

  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy

  • Przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany wiedzy

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Różnorodny pakiet benefitów, a w nim: bezpłatna prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, świadczenia przedświąteczne, dopłaty do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Praca w firmie ENERIS to dla Ciebie idealna szansa na rozpoczęcie przygody w branży #ochrona środowiska. Pod okiem doświadczonych pracowników naszej firmy weźmiesz udział w ciekawych i angażujących projektach, a także poznasz działalność firmy od środka!

Polski lider ochrony środowiska

Inwestujemy w nowoczesne instalacje odzysku surowcowego i energetycznego. Nasz zespół to specjaliści z każdego obszaru ochrony środowiska i dzięki nim możemy oferować kompleksowe rozwiązania dla samorządów i biznesu w zakresie: gospodarki komunalnej i surowcowej, wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, w tym odpadów, osadów i biomasy, a także gospodarki wodno-ściekowej.

Aby realizować nasze ambitne zadania, potrzebujemy ludzi, którzy w codziennej pracy będą chcieli z nami rozwijać i wykorzystywać swoją pasję oraz szerokie zainteresowanie tematem ochrony środowiska.

Więcej na: www.eneris.pl

Przewiń do profilu firmy