Oferta pracy

Specjalista ds. Komunikacji

TAURON Polska Energia Spółka Akcyjna

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie działań w zakresie komunikacji wewnętrznej w Grupie TAURON oraz udział w projektach z zakresu CSR

  • Tworzenie, redagowanie i korekta artykułów oraz materiałów merytorycznych na potrzeby komunikacji wewnętrznej

  • Realizowanie działań związanych z wizerunkiem marki w Grupie TAURON

  • Przygotowywanie i realizacja wewnętrznych kampanii informacyjnych. Współpraca z wykonawcami zewnętrznymi oraz opracowywanie materiałów

  • Współudział w przygotowywaniu wydawnictw, raportów rocznych, współpraca z agencjami (agencje kreatywne i reklamowe, partnerzy CSR)

  • Realizowanie działań wynikających ze zrównoważonego rozwoju Grupy TAURON

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: komunikacja, filologia, public relations)

  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze komunikacji / mile widziane 3 letnie doświadczenie w obszarze komunikacji wewnętrznej i społecznej odpowiedzialności biznesu

  • Umiejętność redagowania treści tzw. ’lekkie pióro’

  • Znajomość zagadnień związanych z budowaniem i monitorowaniem świadomości marki wśród pracowników

  • Znajomość narzędzi komunikacji wewnętrznej

  • Wiedza dotycząca tworzenia kampanii komunikacyjnych mile widziana

  • Znajomość MS Excel

  • Znajomość programów graficznych mile widziana

  • Otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 - B2

To oferujemy

  • Pracę w zespole ekspertów z dużym doświadczeniem

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań w Grupie Kapitałowej

  • Program wdrożeniowy

  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

  • Benefity: m.in. Opieka medyczna, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie do prądu

  • Pracę w centrum Katowic w nowoczesnym biurowcu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • program wdrożeniowy

  • udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam

MegaMocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników. Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Przewiń do profilu firmy