Oferta pracy

Specjalista ds. Komunikacji

ING Bank Śląski S.A.

  • Sokolska 34, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Sokolska 34

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie różnorodnych materiałów komunikacyjnych – tekstów/ filmów/ grafik,

  • rozwijanie wewnętrznych kanałów komunikacji angażujących społeczność blisko 8 tys. pracowników,

  • współtworzenie wewnętrznego magazynu e-Baśka,

  • prowadzenie różnorodnych wewnętrznych kampanii informacyjnych i akcji komunikacyjnych,

  • wspieranie zespołu w działaniach procesowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • "lekkie pióro" oraz bardzo dobra znajomość zasad pisowni języka polskiego.

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • język angielski - poziom B1 (biegły w mowie i piśmie),

  • znajomość obsługi programów Adobe,

  • znajomość narzędzi komunikacji wewnętrznej, w tym kanałów społecznościowych,

  • doświadczenie w obszarze komunikacji, preferowane w obszarze komunikacji wewnętrznej

  • duże poczucie odpowiedzialności za prowadzone działania,

  • relacyjność, kreatywność, samodzielność, wychodzenie z inicjatywą i otwartość,

  • umiejętność pracy w zespole pod presją czasu i dzielenia czasu na różne zadania projektowe.

Mile widziane

  • Doświadczenie w tworzeniu grafiki komputerowej i kręceniu filmików.

To oferujemy

Firmowy laptop i telefon.

Praca hybrydowa w godzinach 8:00 16:00.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

Przewiń do profilu firmy