Oferta pracy

Specjalista ds. Komunikacji

Eurovia Polska S.A.

Samuela Bogumiła Lindego 1C

Kraków

Twój zakres obowiązków

Tworzysz ciekawe teksty, pasjonują Cię Social Media?

Przy organizacji eventów czujesz się jak ryba w wodzie, a współpraca z mediami sprawia Ci ogromną frajdę?

Uwielbiasz pracę w ludźmi, jesteś zaangażowany, potrafisz samodzielnie podejmować decyzje, a Twoja kreatywność nie zna granic?

Jeśli nie możesz się zdecydować co kochasz robić bardziej, dołącz do naszego zespołu! Będziesz mógł wykorzystać wszystkie te elementy łącząc zainteresowania z pracą zawodową.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu humanistycznym, preferowane dziennikarstwo lub komunikacja społeczna

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w prowadzeniu komunikacji w mediach społecznościowych

  • Doświadczenie w kontaktach z dziennikarzami

  • Doświadczenie w organizacji eventów

  • Doświadczenie w administracji strony internetowej

  • Bardzo dobra znajomość trendów w mediach społecznościowych

  • Praktyczna wiedza z obszaru SEO/SEM

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office 365

Mile widziane

  • Znajomość programów graficznych i umiejętność tworzenia projektów graficznych

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

  • Pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Kompleksowy program wdrożenia

  • Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę sportową

  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • wyprawka dla dziecka

Eurovia jest międzynarodowym liderem w zakresie budownictwa drogowego, produkcji kruszyw drogowych i recyklingu materiałów budowlanych. Jesteśmy częścią Grupy VINCI – jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej.

Przewiń do profilu firmy