Oferta pracy

Specjalista ds. Komunikacji

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

Zbąszyńska 3

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie treści i materiałów graficznych na potrzeby komunikacji zewnętrznej;

  • Tworzenie terminarza komunikacji zewnętrznej z zestawieniem materiałów i treści zaplanowanych do przekazu we wszystkich kanałach komunikacji zewnętrznej;

  • Terminowe dostarczanie materiałów komunikacyjnych do klientów/kontrahentów firmy;

  • Współorganizację i/lub komunikacyjne wsparcie konkursów/badań kierowanych do klientów/kontrahentów realizowanych na potrzeby firmy;

  • Współtworzenie i aktualizację, zgodnie z brand bookiem, zewnętrznych materiałów komunikacyjnych;

  • Redagowanie oraz wysyłkę komunikatów kierowanych do klienta/kontrahenta;

  • Współpracę z podwykonawcami materiałów komunikacyjnych jak agencje marketingowe/kreatywne, freelancerzy itp.;

  • przepływ informacji we wszystkich kanałach działu komunikacji (komunikacja wewnętrzna, biznesowa oraz media społecznościowe).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (kierunki Komunikacja, Dziennikarstwo, Filologia Polska, PR);

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 2 letnie doświadczenie w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej (preferowanie w środowisku w którym występują Pracownicy offline i online);

  • Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie Microsoft Word, PowerPoint, Excel) oraz programów do email i sms marketingu;

  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;

  • Kreatywność, zaradność, otwartość na poszukiwanie optymalnych rozwiązań i wprowadzanie usprawnień oraz wysokie umiejętności komunikacyjne i dbałość o jakość przekazu;

  • Doświadczenie w przygotowywaniu raportów, wyciąganiu wniosków i implementacji zmian;

  • Umiejętność prezentacji i wystąpień publicznych.

Mile widziane

  • Znajomość CMS będzie dodatkowym atutem;

To oferujemy

  • Karierę w Spółce współpracującej z ponad 800 dostawcami produktów farmaceutycznych

  • Określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i możliwości awansu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • ubezpieczenie lekowe - 80% zniżki na leki na receptę

  • dostęp do audiobooków Legimi

  • kursy językowe na platformie eTutor

PGF JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH HURTOWNI LEKÓW W POLSCE

Każdego dnia sprzedajemy milion opakowań produktów

Każdego dnia wysyłamy kilkaset samochodów do kilkunastu tysięcy odbiorców

W ofercie mamy kilkanaście tysięcy produktów, każdy z nich opisujemy kilkudziesięcioma parametrami

Jest kilkaset parametrów opisujących każdego odbiorcę

I TO WSZYSTKO ZMIENIA SIĘ W CZASIE

Przewiń do profilu firmy