Oferta pracy

Specjalista ds. komunikacji

Stokrotka Sp. z o.o.O firmie

Stokrotka Sp. z o.o.

Projektowa 1

Lublin

Aktualnie do pracy w naszej Centrali w Lublinie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Z nami zyskasz:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego we współpracy z najlepszymi specjalistami
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pakiet benefitów socjalnych – czuj się z nami dobrze!

Jakie będą Twoje zadania:

  • Redagowanie komunikatów oraz wydawnictw korporacyjnych
  • Dbanie o rozwój narzędzi komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • Planowanie i wdrażanie wewnętrznych i zewnętrznych działań EB
  • Organizowanie eventów i konkursów dla pracowników
  • Zarządzanie informacjami w social media

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (dziennikarstwo, PR, socjologia, psychologia, marketing i pokrewne)
  • Rozwiniętych zdolności komunikacyjnych (tzw. lekkie pióro)
  • Dobrej organizacji pracy i samodzielności
  • Poczucia estetyki
  • Kreatywności i pasji
  • Dobrej obsługi Ms Office, programy graficzne– będą dodatkowym atutem

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania i chcesz się rozwijać zawodowo

wyślij do nas CV za pomocą przycisku APLIKUJ

Informujemy, iż odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.

NASZE BENEFITY:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Karta zakupowa do sklepów Stokrotka zasilana dwa razy w roku z okazji świąt
  • Karta sportowa Fit Profit – możliwość skorzystania z ponad 3500 obiektów w całej Polsce
  • Dofinansowania do imprez kulturalno-oświatowych i sportowo-rekreacyjnych
  • Nowoczesne szkolenia e-learningowe i stanowiskowe dla każdego!
  • Wyprawki szkolne i dofinansowania do kolonii
  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie
  • Możliwość awansu (ok. 80% naszej kadry kierowniczej to pracownicy z awansu wewnętrznego)
  • I wiele innych!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy