Oferta pracy

Specjalista ds. komunikacji marketingowej i CSR

Dr.Max PolskaO firmie

  • Krzemieniecka 60a, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Dr.Max Polska

Krzemieniecka 60a

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie Stowarzyszenia Dr.Max Zdrowie – organizacja akcji edukacyjnych i eventów prozdrowotnych zarówno wewnętrznych (dla pracowników) jak i zewnętrznych

  • Współtworzenie komunikacji firmy i stowarzyszenia (zarówno online jak i offline)

  • Współtworzenie i realizacja strategii działań CSR (organizacja eventów, współpraca z influencerami, prowadzenie akcji specjalnych dla innych NGO)

  • Prowadzenie kanałów social media oraz strony internetowej dla Stowarzyszenia

  • Liczne projekty towarzyszące, związane z komunikacją (budowanie zasięgów, promocja akcji specjalnych, rozwijanie aplikacji mobilnych)

  • Prowadzenie kampanii 1%

Nasze wymagania

  • Doskonała orientacja w tematach związanych z CSR, PR, EB

  • Doświadczenie w pracy w marketingu i/lub w organizacji pozarządowej/fundacji/stowarzyszeniu

  • Znajomość narzędzi marketingowych i PR-owych (media relations)

  • Ponadprzeciętne posługiwanie się językiem polskim (tworzenie tekstów, informacji prasowych)

  • Umiejętność zarządzania zarówno podwykonawcami, jak i procesami wewnątrz działu

  • Ponadprzeciętna organizacja pracy

  • Biegła znajomość MS Office

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Otwarta głowa na nowości, gotowość do wdrażania innowacji

  • Prawo jazdy kat.B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • paczki świąteczne

  • Inicjatywy wspierające ekologię

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą ale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamy potencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Stanowisko specjalisty ds. komunikacji marketingowej i CSR to okazja do połączenia pracy eksperta z realizacją misji zorientowanej na cele społeczne, zdrowotne i ekologiczne. To możliwość zarządzania sporym budżetem w kontekście charytatywnym, organizacji akcji pomocowych i wsparcia potrzebujących. To rozkręcanie działań Stowarzyszenia Dr.Max Zdrowie i zapewnianie inicjatywom odpowiedniego zasięgu. Aplikuj jeśli czujesz, że chcesz zrobić coś dobrego, a jednocześnie znasz się na marketingu, kampaniach promocyjnych i zarządzaniu złożonymi projektami.

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk Aplikuj.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami