Oferta pracy

Specjalista ds. Komunikacji Marketingowej i PR

fischer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

fischer to globalny producent systemów zamocowań. Lider jakości i rozwiązań technologicznych. Uznany wśród inżynierów i wykonawców dostawca nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań dla budownictwa i przemysłu.

Dla nas innowacyjność to odwaga w poszukiwaniu nowych rozwiązań i precyzja w twórczym podejściu do kolejnych wyzwań.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie tekstów PR-owych - „lekkie pióro”,
  • Redagowanie artykułów, broszur, katalogów, newsletterów,
  • Projektowanie graficzne – reklamy online i offline oraz materiały drukowane,
  • Przygotowywanie i wdrażanie kampanii marketingowych, w tym opracowanie harmonogramów kampanii oraz dbałością o ich jakościową realizację,
  • Rozwój kanałów social mediowych oraz współpraca z influencerami i zewnętrznymi agencjami,
  • Organizacja stoisk targowych i eventów przy współpracy z agencjami,
  • Inicjowanie pomysłów dotyczących nowych rozwiązań komunikacyjnych,
  • Współpraca z centralą w Niemczech.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego,
  • Minimum dwuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w dziale marketingu albo w agencji reklamowej,
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych – umiejętności współpracy w zespole,
  • Dobrej organizacja pracy,
  • Doświadczenia w planowaniu i prowadzeniu projektów marketingowych
  • Doświadczenia w przygotowywaniu eventów/ targów firmowych
  • Znajomości narzędzi pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign)
  • Biegłej znajomości obsługi komputera (Excel oraz PowerPoint),
  • Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego,
  • Dobrej organizacji pracy, samodzielności, kreatywności i zaangażowania.

W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie, oferującej produkty o rozpoznawalnej marce i wysokiej jakości,
  • Szansę podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ.

Zapraszamy na stronę

www.fischerpolska.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy