Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. komunikacji marketingowej i PR

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

Głogowska 14

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Na stanowisku Specjalisty pojawią się zadania z obszarów:

# projektowanie i realizacja kampanii marketingowych,

# marketing 360

# brand marketing

# copywriting

# media relations

# komunikacja elektroniczna

# digitalmarketing

# CMS

# business event

Nasze wymagania

Jest to wymarzona praca dla osób

• mających doświadczenie we wskazanych powyżej obszarach,

• nastawionych na tworzenie i kreację,

• lubiących pracę z ludźmi i dla ludzi,

• potrafiących dzielić czas na różne zadania projektowe,

• doświadczonych w biznesowym osadzaniu podejmowanych działań.

To oferujemy

  • interesujący pakiet socjalny (m.in. paczki dla pracowników i ich dzieci z okazji świąt, dofinansowanie do obozów kolonii dla dzieci)
  • prywatne ubezpieczenie medyczne dla pracowników i ich rodzin
  • stabilne zatrudnienie, pracę do której przychodzi się chętnie, bo jesteśmy fajną ekipą :)
  • program MultiSport
  • umowę o pracę na pełny etat
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • wynagrodzenie zawsze na czas na koncie
  • dodatkowe ubezpieczenia grupowe
  • parking na terenie MTP
  • obiady dofinansowane przez pracodawcę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

Specjalista ds. komunikacji marketingowej i PR, Głogowska 14, Poznań