Ta oferta pracy jest nieaktualna od 148 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. komunikacji marketingowej i wizerunkowej

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-12-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Hemmersbach świadczy kompleksowe usługi IT na skalę globalną. Z pomocą ponad 3,400 pracowników zatrudnionych w 38 oddziałach dostarczamy je w ponad 190 krajach.

    Do naszego działu Marketingu poszukujemy kandydatów na poniższe stanowisko:

    Specjalista ds. komunikacji marketingowej i wizerunkowej - Koordynator ds. działań społecznych
    WORKPLACE: Wrocław (okolice), Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    zadania:

    • Kreowanie i realizacja strategii społecznej odpowiedzialności biznesu Hemmersbach
    • Prowadzenie projektów CSR przy uwzględnieniu celów biznesowych firmy
    • Dialog i zarządzanie relacjami pro-CSR’owymi z szerokim gronem interesariuszy (pracownicy, NGO’s, uczelnie, społeczność lokalna, media, partnerzy biznesowi, klienci, dostawcy)
    • Organizowanie eventów i innych działań promocyjnych
    • Rozwijanie narzędzi komunikacji marketingowej zarówno zewnętrznej jak i wewnętrznej, jak: tworzenie treści publikowanych na stronie internetowej, w mediach społecznościowych, newsletterach oraz materiałach reklamowych.

    wymagamy:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu Komunikacji Wizerunkowej, Public Relations, Marketingu lub pokrewnego
    • Doświadczenie w koordynowaniu działań marketingowych dot. komunikacji wizerunkowej oraz społecznej odpowiedzialności biznesu
    • Znajomość trendów, kanałów online marketingu i pakietu MS Office; mile widziana znajomość programów graficznych oraz narzędzi do tworzenia stron internetowych
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, nierzadko nad wieloma zagadnieniami jednocześnie, elastyczność oraz wysoce rozwinięte kompetencje społeczne
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, przygotowywania informacji oraz redagowania tekstów, zarówno w języku polskim jak i angielskim (C1)
    • Załączenie do aplikacji swojego portfolio (artykuły, krótkie notatki, slogany reklamowe) w języku polskim i angielskim.

    oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie IT
    • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku o płaskiej strukturze organizacyjnej
    • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy i wdrażania własnych pomysłów
    • Buddy program, gruntowe wdrożenie do stanowiska i wsparcie w realizacji zadań
    • Szkolenia językowe
    • Inne udogodnienia jak: darmowy dojazd z centrum Wrocławia, parking, kawa, etc.
    • Pakiet dofinansowanych benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe dla pracownika i jego najbliższych, dofinansowanie do posiłków w miejscu pracy.

    Aplikacje prosimy nadsyłać wraz z poniższą klauzulą:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hemmersbach również na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.