Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. komunikacji marketingowej

Fundacja JiMO firmie

  • Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Fundacja JiM

Tatrzańska 105

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizacja planu komunikacji dla określonej grupy odbiorców
  • Poszukiwanie i rozwój nowych kanałów dotarcia online
  • Prowadzenie komunikacji CRM: mailing, sms
  • Praca nad UX design strony www.
  • Udział w przygotowaniu koncepcji, tworzenie harmonogramu i rozliczanie prowadzonych projektów
  • Współpraca z poddostawcami i partnerami realizującymi wspólne projekty
  • Tworzenie i redagowanie tekstów
  • Bieżąca kontrola wyników, analiza, raportowanie, analiza efektywności podejmowanych działań

Nasze wymagania

  • doświadczenie pracy w marketingu/komunikacji
  • umiejętności swobodnego budowania treści sprzedażowych i zasięgowych
  • zdolności organizacyjne: wielozadaniowość, ustalanie priorytetów, terminowość
  • silna orientacja na realizację celu
  • umiejętność budowania relacji i pracy zespołowej
  • umiejętność pracy z CRM
  • wykształcenie wyższe
  • język angielski w stopniu komunikatywnym
  • znajomość obszaru CSR będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozwój zawodowy poprzez udział w konferencjach i szkoleniach
  • Ciekawą, pełna wyzwań pracę pośród ludzi pełnych pasji
  • Możliwość wpływu na realizację szczytnej misji organizacji JiM

Fundacja JiM tworzy lepszy świat dla osób z autyzmem. Walczy o zwiększenie dostępu do bezpłatnej diagnozy i terapii autyzmu w Polsce. O podniesienie jakości życia osób z autyzmem od chwili diagnozy do dorosłości. Podnosi świadomość autyzmu, by zwiększyć akceptację dla osób ze spektrum w społeczeństwie. Fundacja prowadzi również własne placówki diagnostyczne i edukacyjne. Poszukujemy pracowników chcących pracować zgodnie z naszymi Wartościami, do których zaliczamy dążenie do pracy według najwyższych standardów, szacunek dla każdego, refleksję nad celowością naszej pracy oraz inicjatywę, rozwój i współpracę.

Specjalista ds. komunikacji marketingowej, Tatrzańska 105, Łódź