Oferta pracy

Specjalista ds. komunikacji marketingowej

Fundacja JiMO firmie

  • Tatrzańska 105, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fundacja JiM

Tatrzańska 105

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizacja planu komunikacji dla określonej grupy odbiorców

  • Poszukiwanie i rozwój nowych kanałów dotarcia online

  • Prowadzenie komunikacji CRM: mailing, sms

  • Praca nad UX design strony www.

  • Udział w przygotowaniu koncepcji, tworzenie harmonogramu i rozliczanie prowadzonych projektów

  • Współpraca z poddostawcami i partnerami realizującymi wspólne projekty

  • Tworzenie i redagowanie tekstów

  • Bieżąca kontrola wyników, analiza, raportowanie, analiza efektywności podejmowanych działań

Nasze wymagania

  • doświadczenie pracy w marketingu/komunikacji

  • umiejętności swobodnego budowania treści sprzedażowych i zasięgowych

  • zdolności organizacyjne: wielozadaniowość, ustalanie priorytetów, terminowość

  • silna orientacja na realizację celu

  • umiejętność budowania relacji i pracy zespołowej

  • umiejętność pracy z CRM

  • wykształcenie wyższe

  • język angielski w stopniu komunikatywnym

  • znajomość obszaru CSR będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Rozwój zawodowy poprzez udział w konferencjach i szkoleniach

  • Ciekawą, pełna wyzwań pracę pośród ludzi pełnych pasji

  • Możliwość wpływu na realizację szczytnej misji organizacji JiM

Fundacja JiM tworzy lepszy świat dla osób z autyzmem. Walczy o zwiększenie dostępu do bezpłatnej diagnozy i terapii autyzmu w Polsce. O podniesienie jakości życia osób z autyzmem od chwili diagnozy do dorosłości. Podnosi świadomość autyzmu, by zwiększyć akceptację dla osób ze spektrum w społeczeństwie. Fundacja prowadzi również własne placówki diagnostyczne i edukacyjne. Poszukujemy pracowników chcących pracować zgodnie z naszymi Wartościami, do których zaliczamy dążenie do pracy według najwyższych standardów, szacunek dla każdego, refleksję nad celowością naszej pracy oraz inicjatywę, rozwój i współpracę.

Przewiń do profilu firmy