Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. komunikacji marketingowej

Smart Design Expo Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • regularne tworzenie eksperckich artykułów, case studies, treści do social media i na stronę internetową, współpraca z mediami

  • monitoring i analiza marki, mierzenie konwersji z działań

  • przygotowywanie scenariuszy do treści video

  • realizacja założeń komunikacyjnych, tworzenie harmonogramu komunikacji dopasowanego do konkretnych grup docelowych

  • współtworzenie i aktywna realizacja strategii marketingowej

Nasze wymagania

  • Google Analytics, Google Search Console, Key Word Planner

  • senuto, surferseo, wordpress

  • brand24, freshmail / getresponse, bazo

  • wszelkie narzędzia bez których nie wyobrażasz sobie codziennej pracy :)

To oferujemy

  • stałe wynagrodzenie oraz premię za wyniki

  • możliwość szybkiego rozwoju

  • świetną atmosferę

  • komputer i telefon służbowy

Jak sobie Ciebie wyobrażamy?

  • wykazujesz inicjatywę, nie czekasz biernie na zadanie, wszędzie szukasz okazji do działania

  • czytanie Twoich treści wywoła śmiech, łzy lub autentyczne ciary :)

  • interesujesz się projektowaniem wnętrz, małą i dużą architekturą, masz zmysł estetyczny, znasz materiały wykończenia wnętrz, śledzisz trendy

  • masz lekkie pióro i potrafisz sypać synonimami z rękawa

  • znasz jęz. angielski na poziomie B2+