Oferta pracy

Specjalista ds. Komunikacji Marketingowej

Millennium Leasing Sp. z o. o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów marketingowych (komunikacja, BTL, POS)

  • Przygotowanie i koordynowanie akcji promocyjnych

  • Produkcja i dystrybucja materiałów marketingowych/POS

  • Współtworzenie planów marketingowych

  • Monitorowanie efektywności realizowanych działań marketingowych

  • Analizę informacji o trendach rynkowych

  • Utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy w Internecie poprzez działania Content marketing i SEO

  • Prowadzenie działań marketingowych w celu promocji produktów leasingowych

  • Organizacja eventów branżowych

  • Zarządzanie stronami www firmy (współpraca z programistami i grafikami)

  • Prowadzenie budżetu marketingowego

  • Współpracę z innymi jednostkami w grupie Banku Millennium

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku odpowiedzialnym za komunikację marketingową

  • Doświadczenie w samodzielnym tworzeniu materiałów marketingowych

  • Doświadczenie w prowadzeniu działań Content Marketing i SEO

  • Umiejętność tworzenia nieszablonowych prezentacji w Power Point

  • Kreatywność

  • Łatwość w pisaniu tekstów

  • Samodzielność, doskonała organizacja pracy

  • Znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane doświadczenie w pracy firmach świadczących usługi finansowe

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, PR, komunikacja, ekonomia)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, opiekę medyczną oraz pakiet socjalny

  • Środowisko sprzyjające zdobywaniu i rozwijaniu nowych kompetencji

  • Wsparcie doświadczonych ekspertów

  • Pracę wśród ludzi, dla których kluczowymi wartościami są: szacunek, budowanie zaufania, rozwój kompetencji, efektywność i odpowiedzialność

  • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na oferowane napoje oraz posiłki

  • Atrakcyjną lokalizację biura, w sąsiedztwie metra, tuż obok Pola Mokotowskiego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • atrakcyjnie zlokalizowane biura

  • parking rowerowy