Oferta pracy

Specjalista ds. Komunikacji Marketingowej

Atlas Ward Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Zwycięska 41, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Atlas Ward Polska Sp. z o.o.

Zwycięska 41

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie treści i opracowywanie materiałów marketingowych i wizerunkowych;

  • Prowadzenie kanałów w social mediach;

  • Współpraca z mediami;

  • Obsługa stron www (content, analityka);

  • Współpraca z podwykonawcami (agencjami, drukarniami, grafikami itp.).

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia w obszarze komunikacji marketingowej (B2B), mile widziane w branży związanej z budownictwem/nieruchomościami/technologiami;

  • Wykształcenie wyższe;

  • Umiejętność tworzenia angażujących treści i lekkie pióro;

  • Znajomość systemów CMS (mile widziany WordPress);

  • Doświadczenie we współpracy z mediami;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, przede wszystkim Power Point;

  • Znajomość programów graficznych pakietu Adobe;

  • Praktyczna znajomość narzędzi marketingu online;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2;

  • Dodatkowo:

  • Kreatywność, nastawienie na wyzwania, zaangażowanie,

  • Nastawienie na zespół, komunikatywność, otwartość na współpracę

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i stabilne zatrudnienie;

  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole;

  • Komfort pracy we własnej siedzibie firmy – nowoczesnym biurowcu AWARD Business Park;

  • Szeroki pakiet benefitów,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin