Oferta pracy

Specjalista ds. Komunikacji Marketingowej

Dr.Max Polska

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i prowadzenie komunikacji firmy (wewnętrznej i zewnętrznej, online i offline)

  • realizacja strategii employer brandingowej

  • współpraca z grafikami, tworzenie materiałów reklamowych i promocyjnych

  • praca koncepcyjna, kreowanie nowych pomysłów reklamowych i komunikacyjnych w obszarach m.in. aptek stacjonarnych, internetowych, aplikacji mobilnych, drogerii

  • copywriting,

  • tworzenie niestandardowych narzędzi i akcji promocyjnych oraz konkursów dla pracowników i klientów

  • komunikacyjne wsparcie działów operacyjnego i handlowego

  • nadzór nad kampaniami reklamowymi (TV, radio, outdoor, online), współpraca z agencjami, drukarniami, domami mediowymi

  • tworzenie (merytoryczne) i aktualizowanie stron internetowych (wordpress)

  • kreowanie i produkcja ciekawych gadżetów reklamowych

  • współtworzenie i promocja eventów promocyjnych

  • współpraca z influencerami

  • nadzór nad budżetem

Nasze wymagania

O Ekspercie z iskrą w oku, kwiecie z kreatywnych pól

Dołącz do nas, czeka tutaj nasz natchniony chór!

Niech Twój umysł wszystkich olśni, taki marketingu los

Jest reklama i promocja – gdy Twój zabrzmi głos

Patrz, patrz – Lew Canneński biegnie z Effie sypiąc złote skry

Bo marketing jest na Maxa – gdy dołączysz do nas TY!

Wszechstronny marketingowcu, który zjadłeś zęby na komunikacji, sypiesz nowymi pomysłami jak z rękawa, kreatywność to Twoje drugie imię, piszesz ze swadą, mówisz jak natchniony, a w social media czujesz się jak u siebie. Odpowiesz (sobie i nam) na kilka ogromnie ważnych pytań i dołącz do nas!

Czy możesz się pochwalić działaniami employer brandingowymi zarówno zewnętrznymi jak i wewnętrznymi?

Czy realizowałeś/aś zadania z zakresu CSR?

Czy tworzyłaś/eś koncepcje kreatywne i strategiczne dla reklam online i offline – outdoor, telewizja, radio, online?

Czy nie masz problemu z pisaniem krótkich haseł reklamowych oraz dłuższych tekstów, których odbiorca nie porzuci w połowie czytania?

Czy pracowałeś/aś na dużych budżetach i nie boisz się wydawać pieniędzy?

Jeśli w każdym z punktów masz się czym pochwalić – a dodatkowo:

- masz kilkuletnie doświadczenie w pracy w marketingu dużej organizacji lub agencji reklamowej

- współpracowałeś/aś z grafikami, umiesz zarządzać projektami i czasem pracy

- jesteś pomysłowa/y, nie boisz się wyzwań, znasz techniki i narzędzia marketingowe

- znasz i rozumiesz akronimy takie jak ATL, BTL, EB, CSR, GRP, OTH, CTR, CTA, OOH

- masz wysokie kompetencje kulturowe, znasz nie tylko memy, ale też to do czego referują (oraz rozpoznasz tekst źródłowy powyższej rymowanki!)

- znasz język Shakespeare’a, ale też np. ezopowy

- bez przeszkód poradzisz sobie w rozmowach, negocjacjach i współpracy z agencjami reklamowymi, drukarniami, domami mediowymi i innymi, którzy tylko czyhają na nasz budżet reklamowy 😊

- jesteś osobą pozytywną, otwartą, bezpośrednią i szczerą, umiejącą słuchać i bronić własnych racji

Mile widziane

  • znajomość meandrów reklamowych branży farmaceutycznej

  • znajomość branży Health&beauty

  • doświadczenie w promocji aplikacji mobilnych i sklepów internetowych

  • prawo jazdy

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Udział w inicjatywach pracowniczych (konkursy, biegi firmowe, akcje charytatywne, działania proekologiczne)

  • Możliwość wdrażania rozwiązań usprawniających pracę zespołu

  • Wzajemne wsparcie (on-boarding, kultura wymiany informacji zwrotnych, szkolenia)

  • Koleżeńska atmosfera (mówimy sobie na „Ty”, brak dress codu, upominki dla nowych pracowników)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • Inicjatywy wspierające ekologię

  • program wsparcia pracowników

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk Aplikuj.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dr.Max to jedna z największych sieci franczyzowych aptek w kraju. Silna pozycja na rynku sprawia, że apteki uczestniczące w sieci franczyzowej są solidnym i stabilnym pracodawcą.

Głównym celem działalności sieci franczyzowej Dr.Max jest zapewnienie Pacjentom, jak najlepszej obsługi, konkurencyjnej oferty oraz profesjonalnej opieki farmaceutycznej. Dlatego dla sieci franczyzowej Dr.Max to ludzie są największym kapitałem. Wspólnie z nimi codziennie realizujemy najważniejsze dla Nas wartości: odpowiedzialność, odwaga, pacjent w centrum uwagi, troska.

Przewiń do profilu firmy