Specjalista ds. komunikacji marketingowej z j. angielskim

4KRAFT sp. z o.o.

  • Tatrzańska 1/5, Jeżyce, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ważna jeszcze 8 dni
    do: 04 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Tatrzańska 1/5

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikacja możliwości komunikacyjnych, specyficznych dla rynków: kraje skandynawskie, Rosja, Słowacja, Czechy oraz rekomendacja działań (ustalanie media planów) pod kątem ustalonych KPI

  • Współpraca z partnerami B2B w zakresie doboru i realizacji rozwiązań komunikacyjnych, promujących markę Kinderkraft wśród rodziców

  • Organizacja współprac z twórcami treści internetowych (influencerzy, blogerzy, portale branżowe i zasięgowe) na rynkach skandynawskich, w Rosji, Czechach lub Słowacji

  • Identyfikacja konkursów branżowych (dot. branży produktów dziecięcych) oraz organizacja udziału marek w takich konkursach

  • Weryfikacja opinii nt. produktów na porównywarkach cenowych i stronach partnerów oraz dbanie o pozytywny wizerunek produktów w tych miejscach

  • Przygotowanie razem z grafikiem materiałów digital/ social mediowych zgodnie z brand bookiem (rekomendacje graficzne, rekomendacje w zakresie tworzonych materiałów, kontakt z grafikiem, nadzór i realizacja zlecanych rozwiązań)

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Znajomość zasad realizacji kampanii w social mediach

  • Znajomość zagadnień z zakresu komunikacji marketingowej i brand building

  • Znajomość zasad współpracy z influencerami

  • Umiejętność zarządzania zadaniami w czasie wg wskazanych priorytetów

Mile widziane

  • znajomość innych języków obcych (rosyjski, czeski, słowacki)

  • zainteresowanie branżą produktów dziecięcych

To oferujemy

  • Pracę w firmie, która intensywnie się rozwija – obecnie jest nas ponad 200 osób. Te liczby dalej rosną!

  • W 2021 roku otrzymaliśmy europejskie wyróżnienie GREAT PLACE TO WORK jako świetnego miejsca do pracy i rozwoju kariery, a także wyróżnienie jako najlepsze miejsce pracy w Polsce

  • Dofinansowanie do rozwijania wiedzy i kompetencji wymaganych na stanowisku

  • Możliwość wykorzystania znajomości języka obcego w międzynarodowym środowisku

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę pracę

  • Przejrzysty system wynagradzania i premiowania

  • Przyjazną atmosferę (wszyscy zwracamy się do siebie po imieniu) opartą o wzajemny szacunek, zaufanie i współpracę

  • Dofinansowanie do benefitów takich jak opieka medyczna (Luxmed) i karta Multisport

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Imprezy integracyjne

4KRAFT to właściciel marki Kinderkraft, czołowego brandu produktów dziecięcych w Polsce i Europie. Działamy w kanałach sprzedaży tradycyjnej i e-commerce wykorzystując modele B2B oraz B2C. Firma powstała w 2011 roku i stale się rozwijamy, a naszym celem jest zostać liderem rynku!

Naszą misją jest zapewnienie młodym rodzicom rozwiązań, które sprawią, że powitanie na świecie wyczekiwanego maleństwa będzie łatwiejsze. Nad każdym z naszych produktów pracuje zespół specjalistów, który dopracowuje wszystkie szczegóły dbając o bezpieczeństwo, funkcjonalność i design produktów.

Poszukujemy pozytywnych, zaangażowanych osób, które chcą wspólnie budować pozycję czołowej marki produktów dziecięcych.

Przewiń do profilu firmy