Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Komunikacji/ Marketingu

One DORACO Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i obsługa kanałów social media (Facebook, Instagram, LinkedIn), aktualizacja treści na stronie internetowej firmy,
  • Współpraca z mediami w zakresie materiałów PR, udział w projektach wizerunkowych,
  • Tworzenie treści marketingowych,
  • Organizacja wydarzeń i eventów wewnętrznych oraz wizerunkowych,
  • Wsparcie działu HR w komunikacji wewnętrznej,
  • Współpraca z innymi działami firmy, agencjami PR, reklamowymi, drukarniami, grafikami zewnętrznymi,
  • Śledzenie trendów i konkurencji.

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Duża kreatywność, innowacyjność,
  • Dobry warsztat pisarski – swoboda w przygotowywaniu ciekawych treści,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, samodzielność, zmysł estetyczny,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • Doświadczenie w zakresie PR.

To oferujemy

  • Umowa o pracę,
  • Program rozwoju: nauka 3 języków obcych, szkolenia, Akademie Rozwoju,
  • Paczki dla Pracowników i ich rodzin,
  • Zabawy okolicznościowe dla dzieci.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

One DORACO Sp. z o.o.

Nasz zespół tworzy centrum kompetencji dla całej grupy DORACO, łącząc doświadczenia i umiejętności w obszarach takich jak administracja, audyt i IODO, kadry, HR, księgowość, IT, sekretariat oraz marketing i PR.

Działając w charakterze Centrum Usług Wspólnych, zasilamy między innymi spółki grupy – Korporację Budowlaną DORACO oraz DORACO Nieruchomości – bezcennym wsparciem zwiększającym efektywność naszych wspólnych działań.

Korporacja Budowlana DORACO od 30 lat intensywnie pracuje nad umacnianiem pozycji jednego z liderów na polskim rynku generalnego wykonawstwa. W naszym portfolio znajduje się kilkaset inwestycji kubaturowych, hydrotechnicznych jak również związanych z renowacją zabytków.

DORACO Nieruchomości realizuje wyjątkowe projekty mieszkaniowe, oferując Klientom ekskluzywny standard usług. Stawiamy na realizacje ponadczasowe, uwzględniające historię miejsca oraz wykorzystujące piękno naturalnych materiałów najwyższej klasy, tak aby zapewnić komfort mieszkania najbardziej wymagających Klientów.

W DORACO od zawsze stawiamy na ludzi. Łączymy doświadczenie specjalistycznej kadry z zaangażowaniem i energią nowych pracowników. Wspieramy aktywność pracowników także po pracy, dofinansowując wspólne wyjścia do teatru, kina czy muzeum.

Odnajdą się u nas fani zdrowego stylu życia – w naszym programie Akademia Zdrowia wspólnie podejmujemy rozmaite aktywności fizyczne i bierzemy udział w prozdrowotnych warsztatach.

Jeśli tak jak my doceniasz relacje oraz jesteś odpowiedzialną, konsekwentną i zaangażowaną osobą – chcemy Ciebie poznać!

Specjalista ds. Komunikacji/ Marketingu, Gdańsk