Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. komunikacji na rynek słowacki

Marketing Investment GroupO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tłumaczenie oraz przygotowanie treści SEO, opisów produktów i tekstów marketingowych.
  • Współodpowiedzialność za komunikację marek na rynku słowackim
  • Współtworzenie i aktualizacja contentu tekstowego serwisów internetowych prowadzonych na rynku słowackim.
  • Aktywny udział w projektach z zakresu komunikacji marketingowej oraz działań w kanałach social media.
  • Prowadzenie analiz rynkowych pod kątem obowiązujących na rynku słowackim trendów w komunikacji z Klientem.
  • Wspieranie firmy w zakresie działań słowackojęzycznych.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka słowackiego, mile widziana na poziomie natywnym.
  • Znajomość języka polskiego/angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wyników.
  • Podejmowanie inicjatywy w działaniu oraz kreatywność.
  • Posiadanie lekkiego pióra oraz gładkiego stylu.
  • Doświadczenie w przygotowywaniu tłumaczeń na język słowacki.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pakiet sportowy
  • system kafeteryjny My Benefit
  • nieformalny dress code

Marketing Investment Group

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży fashion. Od ponad 30. lat rozwijamy naszą obecność w regionie CEE i SE – w Polsce, Niemczech, Czechach, Rumunii, Bułgarii, Estonii, Bośni i Hercegowinie, Serbii a także na Słowacji, Łotwie, Litwie, Węgrzech, Słowenii i Chorwacji.

Z sukcesem prowadzimy sieci salonów JD Sports, Sizeer, 50 style, Timberland oraz Symbiosis. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek New Era, Lotto, Confront, up8 i wielu innych. Dzięki zaangażowaniu kilku tysięcy osób, które tworzą nasz zespół, zdobyliśmy zaufanie klientów w całej Polsce oraz za granicą.

Specjalista ds. komunikacji na rynek słowacki, Kraków