Oferta pracy

Specjalista ds. Komunikacji

Volkswagen Group PolskaO firmie

Volkswagen Group Polska

Krańcowa 44

Poznań

Poszukujemy kandydatów do Działu Marketingu Audi na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KOMUNIKACJI AUDI

/zadania/

  • Realizacja rocznego planu w obszarze ATL, digital i BTL, m.in. kampanie reklamowe, programy jazd testowych, eventy, działania sponsoringowe
  • Koordynacja oraz wsparcie lokalnych działań marketingowych Dealerów oraz przygotowywanie materiałów wspierających sprzedaż w Salonach Dealerskich
  • Ustalanie celów oraz założeń poszczególnych aktywności, wypracowywanie koncepcji ze współpracującymi agencjami i Dealerami oraz odpowiedzialność za ich realizację
  • Planowanie i zarządzanie budżetami projektów
  • Współpraca z agencjami reklamowymi, mediowymi, eventowymi, interaktywnymi oraz badawczymi w celu ustalenia, planowania i realizacji działań reklamowych oraz tworzenia planów mediowych

/oczekiwania/

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach Marketing/PR/Ekonomia
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w marketingu dużej marki/marki premium, w tym prowadzenie działań w obszarach: ATL, digital, BTL/events, media
  • Zdolność równoczesnego prowadzenia kilku złożonych projektów
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca płynną komunikację biznesową
  • Znajomość obsługi programów pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i negocjacyjne oraz proaktywnego rozwiązywania problemów

Korzyści:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony 12 miesięcy, docelowo na czas nieokreślony

możliwość pracy zdalnej

szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników

atrakcyjny pakiet prywatnej opieki medycznej

bogaty wybór kart benefitowych (Multisport, Ticket Sport & Culture, Ticket Restaurant)

ubezpieczenie grupowe na bardzo preferencyjnych warunkach

leasing samochodowy dla pracowników

praca z pasjonatami motoryzacji w międzynarodowej organizacji
Jesteśmy częścią Volkswagen Group Polska.
Jesteśmy zespołem. Jesteśmy Audi. Dajemy pewność. Inspirujemy do działania.
Tworzymy reguły gry. I nigdy nie przestajemy. To nas definiuje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy