Oferta pracy

Specjalista ds. Komunikacji Produktowej

Wakacje.plO firmie

Wakacje.pl

aleja Grunwaldzka 413

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • inicjowanie oraz prowadzenie projektów mających na celu skuteczną komunikację produktową w obrębie organizacji;

  • przygotowanie materiałów i dbanie o prawidłowy obieg informacji produktowych dla pozostałych zespołów w spółce;

  • ścisła współpraca z Departamentami Finansów i Analiz, Marketingu, Core Systems Engineering oraz e-Commerce Engineering;

  • utrzymywanie współpracy z kontrahentami i dostawcami produktu;

  • wsparcie zespołu w bieżących zagadnieniach administracyjnych i operacyjnych;

  • przygotowywanie analiz i raportów;

  • przygotowywanie i prowadzenie prezentacji;

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w branży turystycznej (w zakresie turystyki zorganizowanej);

  • znajomość turystycznych systemów rezerwacyjnych (m.in. MerlinX, BlueVendo);

  • podstawowa wiedza związana z funkcjonowaniem produktów i projektów w spółce e-Commerce;

  • doświadczenie w tworzeniu, prowadzeniu prezentacji oraz przygotowywaniu copy;

  • umiejętność realizacji kilku projektów jednocześnie;

  • samodzielność i nastawienie na rozwiązywanie trudnych sytuacji;

  • znajomość programów z pakietu Office, w szczególności Excel;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym sprawną komunikację;

To oferujemy

  • pełne wdrożenie i wsparcie w codziennej pracy;

  • możliwość realizowania ciekawych projektów;

  • pracę w zgranym, wspierającym zespole;

  • samodzielność i możliwość wykazania się inicjatywą;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja On-line

2

Selekcja aplikacji

3

Spotkanie z pracownikiem HR i Managerem

4

Informacja zwrotna

5

Formularze osobowe

6

Podpisanie umowy

7

Welcome Pack

8

Szkolenie/OnBoarding

Wakacje.pl

O pracy w Wakacje.pl – czym się kierujemy?

Jesteśmy pierwszą platformą sprzedaży wycieczek Polsce i jedną z największych firm w branży. W ciągu 22 lat zaufało nam ponad 1 000 000 Polaków. Nasz zespół dba o #ZROZUMIENIE KLIENTA. Stawiamy przed sobą cele i zadania, które – dzięki jednej z naszych kluczowych wartości, #WSPÓŁPRACY – realizujemy z dużą #SKUTECZNOŚCIĄ i #ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Nie spoczywamy na laurach! Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje i chcemy być #INNOWACYJNI. Szukamy nowych rozwiązań, śledzimy trendy i ciągle się szkolimy. W pełni korzystamy z potencjału, jaki daje nam obecność w największym polskim holdingu spółek mediowych i e-commercowych – Wirtualnej Polsce Holding.

Przewiń do profilu firmy