Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. komunikacji - Social Media

Frapol

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie nowej strategii komunikacyjnej marki

  • Kreowanie i wdrażanie działań komunikacyjnych i marketingowych wspierających wizerunek marki i sprzedaży

  • Konfigurowanie i zarządzanie kampaniami w (Facebook /LinkedIn/Youtube) i w sieci Google

  • Planowanie, tworzenie i moderowanie treści w mediach społecznościowych wraz z obsługą kanałów

  • Przeprowadzanie monitoringu trendów i zachowań grupy docelowej marki i planowanie nowej treści na tej podstawie

  • Przeprowadzanie analizy skuteczności prowadzonych działań

  • Opieka nad stroną www, aktualizacja oferty, analiza ekspozycji produktów, proponowanie zmian, zarządzanie treścią

  • Tworzenie we współpracy z grafikiem (mile widziane własne umiejętności graficzne) spójnych koncepcji graficznych, mających na celu promowanie marki

  • Współpraca z mediami (PR)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie marketingu

  • Minimum 1 rok doświadczenia w zarządzaniu kampaniami w social mediach oraz content marketingu

  • Podstawowa znajomość Google Analytics,

  • Praktyczna znajomość zasad i narzędzi SEO

  • Umiejętność tworzenia angażującego contentu i atrakcyjnego wizualnie – mile widziane portfolio lub próbki pracy

  • Umiejętność pracy projektowej – diagnozy potrzeb, analizy danych, planowania działań, zarządzania ryzykiem projektowym

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Zaangażowanie w pracę oraz chęci do podejmowania nowych wyzwań

To oferujemy

  • Praca w firmie z trzydziestoletnim doświadczeniem, które pozwoliło osiągnąć jej pozycję lidera na rynku HVAC

  • Aktywne wdrożenie do pracy

  • Jasne reguły zatrudnienia i wynagrodzenia

  • Narzędzia pracy adekwatne do wykonywanych obowiązków

  • Praca głównie w siedzibie Spółki w Krakowie

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Udział w ciekawych projektach marketingowych

  • Praca w otoczeniu specjalistów

Ponadto potrafisz:

  • Obsługiwać sprawnie pakiet Office i umiesz zaprezentować wyniki działań

  • Pracować pod presją czasu, w dużej autonomii i samoorganizacji swojego środowiska pracy

Frapol

Stwarzamy warunki realizacji zawodowej dla osób posiadających doświadczenie w sprzedaży w branży HVAC.

Tworzymy jeden Zespół wierząc, że sukces Firmy opiera się na naszym zaangażowaniu i wspólnej pracy.

Przewiń do profilu firmy