Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do API Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Berensona 32 F, 03-287 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Komunikacji Społecznej

AGENCJA PROMOCJI INWESTYCJI sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna 9 godzin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie serwisu www i oficjalnych profili spółki w mediach społecznościowych,

  • bieżący monitoring i analiza branżowych portali, mediów społecznościowych, rynku i konkurencji,

  • systematyczne przygotowywanie contentu zamieszczanego w serwisie www i w mediach społecznościowych,

  • opracowywanie elektronicznych lub drukowanych publikacji informacyjnych i promocyjnych,

  • zapewnienie spójności przekazu w przygotowywanych treściach z pełnym zachowaniem linii graficznej używanej w Spółce,

  • dbanie o jakość i estetykę serwisu www oraz profili w mediach społecznościowych,

  • tworzenie niebanalnych, atrakcyjnych i kreatywnych treści pozwalających na wzmocnienie i utrwalenie wizerunku Spółki na rynku

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowego w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość sposobów komunikacji i narzędzi analitycznych z obszaru serwisów www i mediów społecznościowych,

  • praktyczna znajomość zagadnień z obszaru komunikacji,

  • umiejętność pisania tekstów promocyjnych i informacyjnych, tzw. „lekkie pióro”,

  • doskonała znajomość pisowni języka polskiego,

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie co najmniej na poziomie B1/B2,

  • doskonała organizacja pracy i współpracy z zespołami projektowymi,

  • dbałość o szczegóły, sumienność i dokładność w opracowywaniu contentu,

  • kreatywność i umiejętność pracy pod presją czasu samodzielnie lub w zespole,

  • biegła obsługa pakietu MS Office.

To oferujemy

  • stałą umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w zgranym i otwartym zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i kursach zwiększających kompetencje osobiste,

  • pakiet socjalny zawierający m.in. prywatną opiekę medyczną

O nas

API - Spółka od 20 lat działająca w sektorze usług, specjalizująca się w obsłudze formalnoprawnej i komunikacyjnej inwestycji infrastrukturalnych i projektów OZE, zatrudni specjalistę ds. komunikacji społecznej.