Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. komunikacji

Universe Properties Group Sp. z o.o.O firmie

  • Kolejowa 47A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Universe Properties Group Sp. z o.o.

Kolejowa 47A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami firmy

  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

  • komunikację wewnątrz i na zewnątrz firmy za pośrednictwem dostępnych kanałów komunikacji

  • wsparcie Klientów oraz terminowe wypełnianie warunków umów

  • informowanie Klientów o aktywnościach, związanych z posiadanymi przez nich inwestycjami

  • realizację kluczowego projektu związanego z rozwojem terenów inwestycyjnych (wsparcie i nadzór)

Nasze wymagania

  • posiadasz umiejętność utrzymywania długofalowych relacji

  • czujesz się dobrze w działaniach PR-owych i pracy z mediami

  • rozumiesz jak istotne w pracy jest zadowolenie i satysfakcja Klienta

  • sprawnie posługujesz się językiem polskim

  • precyzyjnie formułujesz myśli w rozmowie bezpośredniej i telefonicznej

  • potrafisz tworzyć wysokiej jakości treści do różnych kanałów komunikacji

  • charakteryzuje Cię wysoka kultura osobista i poczucie odpowiedzialności za innych

  • nie straszna Ci jest obsługa Word, Excel, Power Point

  • posiadasz prawo jazdy kat. B i lubisz kilka razy w roku wyjechać na Mazury

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • współpracę z innowacyjną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków służbowych

  • komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę pracy

  • rozwój osobisty i możliwość realizacji własnych pomysłów

Jesteśmy firmą, której nadrzędnym celem jest dostarczanie na rynek produktów inwestycyjnych w postaci bezpiecznych gruntów o wysokim potencjale wzrostu wartości. Uświadamiamy, edukujemy, zabezpieczamy. Pragniemy, aby Inwestor miał pełną świadomość inwestycyjną oraz wiedzę o tym, jak znaczące dla własnego bezpieczeństwa finansowego jest posiadanie odpowiednio wyselekcjonowanego gruntu. Podpisanie aktu notarialnego to pierwszy etap współpracy, po którym zobowiązujemy się m.in. do obsługi pielęgnacyjnej i rozwojowej zakupionej przez Inwestora nieruchomości. W związku z rozwojem i poszerzeniem bazy Inwestorów, poszukujemy kandydata na stanowisko: Specjalisty ds. komunikacji(stanowisko nie jest związane z sprzedażą).

Przewiń do profilu firmy

Jeśli uznajesz, że jesteś właściwym kandydatem i dodatkowo w pełni spełniasz wszystkie powyższe wymagania, wyślij do nas swoje CV oraz list motywacyjny za pomocą przycisku aplikowania.