Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. komunikacji

Krajowa Izba Gospodarcza

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie treści w zależności od potrzeb KIG: informacje prasowe, informacje na stronę internetową, zaproszenia, materiały informacyjno-promocyjne, relacje z wydarzeń, oferty sponsorskie, prezentacje itp.;

  • Tworzenie treści pod kątem poprawności językowej, SEO-friendly, e-marketingu;

  • Bieżące prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych (publikowanie treści, odpowiadanie na komentarze użytkowników) Facebook, Linkedin, Twitter;

  • Bieżące prowadzenie kalendarza komunikacji dla: mediów społecznościowych, newsletterów KIG (tworzenie treści komunikatów, współpraca z grafikiem, współpraca z redaktorem strony internetowej);

  • Koordynacja komunikacji działań poszczególnych biur KIG (zbieranie informacji o działaniach do komunikowania);

  • Udział w pracach merytorycznych biura: tworzenie koncepcji programowych wydarzeń, zapraszanie gości, tworzenie materiałów tekstowych dotyczących wydarzeń;

  • Organizowanie wydarzeń KIG (budżet, logistyka, przeprowadzenie wydarzenia);

  • Udział w pracach biura, związanych z pozyskiwaniem nowych projektów – udział w tworzeniu ofert, wniosków itp.;

  • Nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z partnerami merytorycznymi i sponsorami;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe min 5 lat związane z obszarami marketingu, promocji lub pr;

  • Wykształcenie wyższe;

  • Znajomość narzędzi do publikacji treści: Facebook, Linkedin, Twitter; Wordpress; Freshmail; znajomość narzędzi reklamowych Facebook, Linkedin.

  • Umiejętność tworzenia różnego rodzaju tekstów użytkowych, przede wszystkim o charakterze informacyjnym i promocyjnym;

  • Duża wiedza ogólna z zakresu gospodarki, polityki, spraw społecznych; śledzenie bieżących wydarzeń publicznych, zainteresowanie nowymi trendami w gospodarce, polityce, społeczeństwie;

  • Umiejętność pracy w zespole, umiejętność współpracy z partnerami wewnątrz organizacji oraz partnerami zewnętrznymi;

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy;

  • Biegła obsługa pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook);

Mile widziane

  • Umiejętność obsługi programów graficznych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;

  • Pracę w renomowanej organizacji;

  • Młody dynamiczny zespół;

  • Inicjowanie projektów i konferencji nt. bieżących trendów i innych ważnych zagadnień prawno-gospodarczych;

  • Pracę w biurze w dogodnej i urokliwej lokalizacji, w centrum Warszawy;

  • Możliwość wykupienia karty Multisport;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Krajowa Izba Gospodarcza to największa niezależna organizacja biznesu w Polsce, która w 2020 roku obchodziła 30-lecie swojej działalności. KIG podejmuje działania na rzecz przedsiębiorców: reprezentuje ich interesy w relacjach z rządem, lokalnymi organami administracji państwowej, a także opiniuje projekty nowych uregulowań prawnych z dziedziny życia gospodarczego.

KIG zabiera głos we wszystkich ważniejszych dyskusjach dotyczących kształtu polskiej gospodarki.

Dba również o polskich przedsiębiorców na arenie międzynarodowej: jest członkiem Eurochambres (Stowarzyszenia Europejskich Izb Przemysłowo-Handlowych) i Międzynarodowej Izby Handlowej w Paryżu. Krajowa Izba Gospodarcza opiera się w swoich działaniach na zorganizowanych regionalnych i branżowych środowiskach gospodarczych z całego kraju.

Przewiń do profilu firmy