Oferta pracy

Specjalista ds. komunikacji

UNIQA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja angażującej komunikacji wewnętrznej,

  • Współpraca z innymi departamentami i działami przy planowaniu tematów i ich promocji w dostępnych kanałach,

  • Planowanie i opracowywanie koncepcji, oraz nadzór nad produkcją materiałów multimedialnych (wideo/ animacja/ strony wewnętrzne) oraz zdjęciowych realizowanych w ramach firmy,

  • Realizacja materiałów wideo wraz z ich montażem,

  • Pisanie i redakcja komunikatów,

  • Obsługa i rozwój narzędzi komunikacji wewnętrznej (intranet, newslettery, aplikacje itp.) i kanałów społecznościowych (m.in. Twitter, LinkedIn) oraz monitorowanie trendów w tym zakresie,

  • Współpraca z grafikiem oraz agencjami kreatywnymi,

  • Udział w organizacji wydarzeń dla pracowników,

  • Udział w budowaniu strategii komunikacji wewnętrznej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (np. marketing, polonistyka, dziennikarstwo, public relations, psychologia),

  • Minimum roczne doświadczenie w komunikacji/PR/Marketingu/HR/EB/,

  • Umiejętność przygotowywania i redagowania tekstów,

  • Doświadczenie w komunikacji wewnętrznej,

  • Znajomość narzędzi wykorzystywanych w komunikacji wewnętrznej,

  • Praktyczna znajomość narzędzi analitycznych typu Google Analytics,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania stronami www lub Intranetem,

  • Umiejętność samodzielnego organizowania pracy,

  • Niekonwencjonalne pomysły,

  • Zaangażowanie i dobre nastawienie,

  • Komunikatywność i umiejętności pracy zespołowej,

  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz otwartość na nowe wyzwania.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Możliwość poszerzenia kompetencji merytorycznych,

  • Pakiet benefitów – sam decydujesz co się w nim znajdzie,

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy