Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. komunikacji

Bank Ochrony Środowiska S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • udział w opracowaniu, wdrożeniu i aktualizacji strategii komunikacji w zakresie PR
  • pisanie tekstów o tematyce ekologicznej na potrzeby komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • opracowywanie materiałów promocyjnych (referatów, prezentacji i artykułów) na potrzeby zarządu
  • przygotowywanie informacji prasowych, artykułów, wywiadów, wypowiedzi
  • współpraca z mediami
  • organizacja konferencji prasowych i wydarzeń biznesowych
  • organizacja eventów dla pracowników
  • negocjowanie i procedowanie umów w zakresie współpracy medialnej
  • monitoring mediów, cykliczne opracowywanie raportów tematycznych
  • identyfikacja ryzyk w zakresie potencjalnych sytuacji kryzysowych (medialnych)
  • redagowanie informacji/ oświadczeń w sytuacji kryzysowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: dziennikarstwo, polonistyka, ekologia
  • zainteresowanie ekologią
  • umiejętność pisania i redagowania tekstów
  • znajomość programów Word, PowerPoint na poziomie zaawansowanym
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • profesjonalizm
  • obowiązkowość, terminowość i dyspozycyjność

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju w jedynej takiej instytucji z misją ekologiczną o ugruntowanej pozycji na rynku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do biblioteki e-booków i audiobooków
  • sekcje sportowe
  • projekty wolontariackie/ekologiczne
  • dzień wolny z tytułu wolontariatu
  • świadczenia świąteczne

Specjalista ds. komunikacji, Warszawa