Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. komunikacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 22.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

PKP CARGO S.A. największy kolejowy przewoźnik towarowy w Polsce i jeden z największych kolejowych operatorów logistycznych w Europie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. komunikacji (zastępstwo)
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Udział w budowaniu strategii komunikacji i polityki informacyjnej Grupy PKP CARGO,
  • Budowanie relacji z mediami
  • Tworzenie materiałów prasowych, informacyjnych i reklamowych, w tym treści promocyjnych, wizerunkowych i marketingowych
  • Udział w tworzeniu i zarządzanie serwisami internetowymi oraz działaniami w mediach społecznościowych
  • Przeprowadzanie analiz internetowych, w tym tworzenie raportów (jakościowych i ilościowych), analizę danych, opracowanie rekomendacji dot. serwisów internetowych
  • Udział w projektach i zadaniach rozwojowych realizowanych w zakresie komunikowania
  • Zarządzanie komunikacją kryzysową
  • Monitorowanie mediów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane dziennikarstwo, komunikacja społeczna itp.)
  • Doświadczenie zawodowe związane z PR lub dziennikarstwem, w tym także z komunikacją kryzysową (preferowane doświadczenie w branży TSL)
  • Doświadczenie w zarządzaniu serwisami internetowymi
  • Biegłość w tworzeniu różnorodnych form wypowiedzi – artykuły, wywiady, komunikaty, pisma
  • Łatwość w pozyskiwaniu informacji
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej będącej liderem w swojej branży
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę w rozwijającym się, ambitnym zespole oraz atrakcyjne benefity

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty (CV i list motywacyjny)
za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie zgody na wykorzystanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z  ustawą o ochronie danych osobowych z dnia29.09.1997r. (Dz. U nr 133 poz.883).

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

bottom