Oferta pracy

Specjalista ds. komunikacji wewnętrznej

VECTRA S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

VECTRA S.A.

aleja Zwycięstwa 253

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie skutecznej i angażującej komunikacji wewnętrznej spółek Grupy Vectra.

  • Realizacja kalendarza komunikacji wewnętrznej.

  • Współpraca z innymi działami przy planowaniu tematów i ich promocja w dostępnych kanałach.

  • Tworzenie treści do kanałów komunikacyjnych: newslettery, portal pracowniczy, mailingi, spotkania i konferencje wewnętrzne.

  • Rozwijanie narzędzi w ramach PR wewnętrznego.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze komunikacji wewnętrznej.

  • Znajomość nowoczesnych narzędzi wykorzystywanych w komunikacji wewnętrznej.

  • Profesjonalizm i odpowiedzialność.

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacji i współpracy z ludźmi.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Interesującą pracę w rozwijającej się organizacji, o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży

  • Super atmosferę w pracy w zgranym zespole

  • Otwartość na indywidualne podejście do realizowanych zadań

  • Udział w wewnętrznych projektach firmy

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Przestrzeń na tworzenie swoich programów i wdrażania własnych inicjatyw

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dostęp do platformy kafeteryjnej

VECTRA S.A.

Vectra to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie, wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Przewiń do profilu firmy