Specjalista ds. Komunikacji Wewnętrznej i CSR

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 23.11.2018
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 23.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Poznań
    Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

    Twoje zadania:

    • wsparcie projektów z zakresu komunikacji wewnętrznej
    • kreatywne inicjowanie projektów z zakresu Employer Brandingu
    • przygotowywanie komunikacji wewnętrznej i tworzenie korporacyjnych materiałów informacyjnych i wizerunkowych
    • współorganizacja wydarzeń i spotkań wewnętrznych
    • rozwój, stała implementacja oraz nadzór nad Corporate Identity organizacji
    • wsparcie projektów CSR Żabki
    • współpraca z agencjami eventowymi, reklamowymi i Public Relations
    • operacyjne wsparcie Zespołu

    Oczekujemy:

    • doświadczenia w organizacji eventów korporacyjnych
    • minimum rocznego doświadczenia w wewnętrznym PR, bądź agencji PR (marketingowej)
    • znajomości i umiejętności redagowania wewnętrznych mediów informacyjnych (newslettery, magazyny firmowe)
    • dobrej organizacji pracy, samodzielności i determinacji w realizacji projektów
    • znajomości pakietu MS Office (word, excel, power point), programów do tworzenia newsletterów,
    • łatwości w posługiwaniu się słowem pisanym i mówionym

    Oferujemy:

    top
    • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
    • lokalizację biura w centrum Poznania
    • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
      przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
    top