Ta oferta pracy jest nieaktualna od 120 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Komunikacji Wewnętrznej i Employer Brandingu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa

    Projekty i zadania:

    • Planowanie, projektowanie i wdrażanie działań komunikacyjnych skierowanych do różnych grup pracowników z wykorzystaniem odpowiednich kanałów komunikacji (tradycyjne i nowoczesne);
    • Budowanie i promowanie marki pracodawcy w oparciu o wartości i kulturę organizacyjną
    • Współtworzenie wizerunku firmy w otoczeniu internetowym (strona www, fora, social media itp.): tworzenie i pisanie postów
    • Wsparcie biznesu w skutecznym komunikowaniu wewnątrz firmy
    • Koordynacja wdrażania globalnych kampanii komunikacyjnych oraz nowoczesnych narzędzi komunikacji wewnętrznej m.in. OneDrive, SharePoint, Yammer, Skype oraz Intranet
    • Monitorowanie trendów, aby stale poszerzać wiedzę i ulepszać realizację projektów komunikacyjnych
    • Współpraca z partnerami zewnętrznymi (design, grafika)

    Czego oczekujemy?

    • Doskonałego wyczucia estetyki przekazu; znajomość Photoshop / Adobe Suite będzie dodatkowym atutem
    • Łatwości w pisaniu i redagowaniu tekstów (tzw. „lekkie pióro”)
    • Kreatywności, myślenia poza schematem i odwagi w proponowaniu nowych rozwiązań
    • Pasji do poznawania nowych technologii i narzędzi oraz nowych trendów i najlepszych praktyk
    • Praktyczniej znajomości współczesnych trendów, narzędzi oraz kanałów społecznościowych (m.in. LinkedIn, Facebook, YouTube, Instagram)
    • Umiejętność zrozumienia złożonych koncepcji i tłumaczenia ich na jasne i proste komunikaty adresowane do różnych grup odbiorców
    • Komunikatywności i umiejętności współpracy w zespole
    • Samodzielności, inicjatywy i dobrej organizacji pracy
    • Znajomości j. angielskiego na poziomie min. B2
    • Bardzo dobrej znajomości pełnego pakietu Office oraz narzędzi O365 tj. Intranet, SharePoint, Yammer, Skype
    • Doświadczenia na podobnym, samodzielnym stanowisku min. 3 lata (doświadczenie w tworzeniu bloga, kanału YT i/lub w social media będzie dodatkowym atutem)

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie z silną pozycją rynkową
    • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i realny wpływ na tworzenie wizerunku firmy
    • Możliwość poznania globalnej perspektywy dzięki uczestnictwu w ciekawych projektach międzynarodowych
    • Przyjazną atmosferę pracy i work-life balance
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjny pakiet benefitów