Oferta pracy

Specjalista ds. komunikacji wewnętrznej

Totalizator Sportowy

Festiwal pracy Jobicon online
Porozmawiaj z pracodawcą

Targowa 25

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i realizacja działań strategii komunikacji wewnętrznej w oparciu o cele biznesowe firmy

  • kreowanie i realizacja planów komunikacji projektów strategicznych

  • zarządzanie komunikacją wewnętrzną - planowanie, tworzenie i publikację komunikatów (mailing, newsletter, Intranet i inne kanały komunikacji Spółki)

  • współtworzenie zaangażowanej, otwartej na dialog społeczności pracowników

  • utrzymanie i promocja dostępnych narzędzi komunikacji

  • inicjowanie i wdrażanie rozwiązań budujących efektywną i angażującą komunikację wewnętrzną

  • współpraca z innymi departamentami firmy w zakresie komunikacji

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w komunikacji wewnętrznej lub/i wewnętrznym PR

  • znajomość obecnych trendów i pasja w zakresie komunikacji wewnętrznej

  • doświadczenie w redagowaniu firmowego newslettera oraz zarządzaniu firmowym Intranetem, np. Microsoft SharePoint (lub inny CMS)

  • łatwość w posługiwaniu się słowem pisanym i mówionym

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu Canva (lub innego programu graficznego)

  • wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie na kierunkach humanistycznych)

  • samodzielność, kreatywność i dobra organizacja

  • wysoki poziom kultury osobistej

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • cykliczne Eventy Firmowe

  • wolontariat

  • bilety na wydarzenia Sportowe

  • świetne połączenia komunikacyjne biura

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne